חפש

טלוויזיה בחינם לכולם! (100% חוקי)

חפש

המדריך המלא לרכישת סטרימר 
 10 הסטרימרים המומלצים ביותר לשנת 2023

הטלוויזיה עוברת לסטרימר!

מי שעוקב אחר הפוסטים באתר שלנו , שם לב שלא פעם ולא פעמים דיברנו על כך שעתיד הטלוויזיה הוא בסטרימרים ושיטות שידור שמתבססות על טכנולוגיה ושיטת צפיה זהה למה שהתרגלנו בקודי.
הגיע העת להפרד משיטת השידור והצפיה שהיינו רגילים אליה עד היום מספקי טלוויזיה כמו YES ו הוט שכללו
הזמנת טכנאי , התקנת ממירים , חיבור לתשתית ותשלום של מאות שקלים בחודש בשביל לצפות בערוץ 2.
מהיום הכל עובר לסטרימר שלנו , זוהי שעת התהילה של קופסאות האנדרואיד הידועים בשמם גם כ 
מזרימי מדיה , קופסאות חכמות , קופסאות אנדרואיד , מיני PC , סטרימרים או איך שתרצו לקרא להם!
מהיום הסטרימר הולך להיות הכוכב  של הסלון שלנו!
אז הגיע העת והנבואה שלנו מגשימה את עצמה....
שנת 2017-2018 מסמלת לא פחות ממהפכה בכל מה שקשור להרגלי הצפיה שלנו בטלוויזיה, 
ולא רק הרגלי הצפיה, מה שתרחש בימים אלה לשוק הטלוויזיה הוא בדיוק מה שקרה לפני כמה שנים בשוק הסלולר.
עוד בימים הראשונים של האתר שלנו הסלוגן של האתר שלנו היה :
" מהפכת הסלולר מגיעה לטלוויזיה" , ואת האמת , אנחנו עדים לכך שנבואת הסלוגן שלנו קורמת עור וגידים ומתחילה להתממש!
השימוש ההולך וגובר בתוכנת קודי באמצעות סטרימרים נותן את אותותיו ואנו עודים למהפכה בשוק הטלוויזיה שתלך ותתגבר בעתיד הקרוב....
אז מה הוביל למהפכה ומה צופן לנו העתיד?
אז זה לא חדש שבתקופה האחרונה אנו עדים לתופעה חסרת תקדים של משתמשי קודי שקונים סטרימר , מתקינים עליו את תוכנת קודי ומתנתקים משירותי הטלוויזיה הקונבנציונאליים שהרגילו אותנו לשלם מאות שקלים בחודש בשביל לצפות ב 2 - 3 ערוצים...
במשך שנים שילמנו ושילמנו ושילמנו מאות ואלפי שקלים לדואופול שנקרא YES ו HOT!
מעולם לא הייתה תחרות בתחום שירותי הטלוויזיה , מדובר ב 2 ספקי שירותי טלוויזיה שהשוו ביניהם מחירים 
והתחרות הייתה על חשבון הכיס שלנו בלבד .
לפני כמה שנים ניסו להכניס את שירות עידן + שהתיימר לתת פיתרון למי שלא רוצה לשלם , אבל כידוע מדובר בבלוף הכי גדול שהיה בישראל אי פעם ובמילה אחת - כישלון!
אזורי הכיסוי של עידן + מוגבלים מאוד ורוב המקומות בכלל לא ניתן לקלוט את השידורים לא עם ממיר ולא עם מגבר...
נקודת המפנה - קודי!
עם התפתחות שירותי האינטרנט המהיר שמגיע היום למהירות של 1000MB עם שירות הסיבים האופטים החדש של חברת פרטנר , התשתיות של YES ו HOT כבר לא ממש רלוונטיות וניתן להעביר שירותי טלוויזיה באיכות HD ו 4K על גבי האינטרנט \, ללא צורך בפריסת תשתית נוספת כגון כבלים או שירותי לווין!
יחד עם זאת , אנו עדים לתופעה עולמית ומהפכה שהביאה איתה תוכנה תמימה להזרמת מדיה (סטרימינג) שנקראת קודי , קודי נולדה עם השם XBMC לפני יותר מעשור והייתה בעצם אלטרנטיבה לנגן המדיה של מיקרוסופט בקונסולת האקסבוס... עם הזמן התוכנה התפתחה ושינתה את שמה לקודי ומאז היא עברו הרבה מים בנהר והיא נהפכה למפלצת התוכן שהיא היום!
תוכנת קודי בעצם מאפשרת לצפות באינסוף תכנים כולל סרטים סדרות וערוצים בשידור חי מהארץ והעולם ללא צורך בתשתית מיוחדת או תשלום לאף אחד.
כל מה שצריך בשביל לצפות בקודי זה 2 דברים בלבד!
1. חיבור לאינטרנט
2. מחשב או סטרימר!
התופעה העולמית הגיע לארץ ובשנתיים האחרונות התרחש גל נטישה חסר תקדים של לקוחות מ YES ו HOT שהצביעו - מהפכה!
על הנתונים שהתפרסמו חברות YES ו הוט מאבדות עשרות אלפי מנויים מדי שנה , ב 2016 התפרסמו נתונים שחברת הוט איבדה 28 אלף מנויים ב 3 חודשים וחברת יס איבדה מעל 17 אלף לקוחות... אין ספק שהמגמה הלכה וגדלה ועד היום הם איבדו עשרות אלפי מנויים שעברו לשירותים מתחרים זולים יותר כגון סלקום טיוי ולשירותים חינמיים כמו קודי!
חברות התקשורת הבינו את המגמה ההולכת וגוברת של נטישת לוקחות ומנויים משירותי הטלוויזיה הקונבנציונאלים כגון YES ו HOT ומעבר לצפיה באמצעות אפליקציות לצפיה ישירה שבראשן קודי!
אז בהתחלה ניסו להלחם בתופעה שנקראית קודי באמצעות תביעות ואירגונים תאבי בצע כמו ארגון זיר"ה ששם לו למטרה להלחם בכל ניסיון לפגוע בכיסים העמוקים של YES ו HOT שמשלמים מיליונים כל חודש לארגון זיר"ה שכל מטרתו לדאוג שאנחנו נמשיך לשלם ל יס והוט....
אבל העובדות לא משקרות וכל הפעולות שניסה ארגון זירה לעשות הם פשוט כישלון - וכראיה , אתר SDAROT עדיין חי נושם וקיים וכמוהו עוד עשרות שירותים של צפיה ישירה.
ולא , אנחנו ממש לא בעד פיראטיות , ואין ספק שצריך להזרים כסף לתעשיית הבידור והקולנוע בישראל , 
אבל שירותים פיראטיים כאלו לא היו קמים אם הייתה אלטרנטיבה זולה במחיר שפוי ל דואופול של YES ו הוט.
תאוות הבצע שלהם והמחירים המנופחים שהם גבו מלקוחות במשך שנים רבות הוא מה שהביא להקמתם של שידורים פיראטיים למיניהם וחברים - ככה מתחילה מהפכה!
אם נלך כמה שנים אחורה לשלהי שנות ה 80 - 90 , חברות הכבלים היו הקודי של היום!
בשנות ה 80 רשות השידור נלחמה בכבלים הפיראטים שעם השנים נהפכו להיות HOT! (ראו פוסט שלנו בנושא)
אז אין חדש תחת השמש וההיסטוריה חוזרת על עצמה , זה נשמע כמו משפטים לעוסים וסיסמאות , אבל זאת עובדה בשטח , וקודי עושה לכבלים ב 2017 מה שהכבלים עשו לרשות השידור בשנות ה 80-90!

אז מה צופן לנו העתיד?
טוב אז קודי התחילה את המהפכה , כולם הבינו שאי אפשר לנצח את מציאות שקודי יצרה , וכלנו מכירים את המשפט באנגלית:
"If you cant Beat them m Join Them"
אז כולם מצטרפים וכולם רוצים חלק מהעוגה ואנחנו בפתחה של מלחמת חורמה !
מצד אחד יש לנו את קודי - תוכנה חינמית שניתנת להתקנה פשוטה על כל סטרימר ומאפשרת צפייה באינסוף סרטים סדרות וערוצים בשידור חי מהארץ ומהעולם בלי התחייבות ובלי לשלם שקל לאף אחד!
מצד שני בכל יום אנו שומעים על השקה חדשה של אפליקציית תוכן אחרת שמציעה את ערוצי עידן + ושירותי VOD לצפיה ישירה ועם כל השקה המחיר רק הולך ויורד...
אז מה יש לנו עד עכשיו?
HOT  - השיקה את שירות ה VOD שלה NEXT TV
סלקום  - TV שידרגה את השירות המוכר של ה סלקום TV
TRIPLE C - לקחה את האפליקציה המזדקנת שנקראית SMART VOD שהייתה מזוהה עם טלווזיות חכמות של SAMSUNG ועשתה לה השקה מחודשת והפכה אותה למתחרה ישירה של סלקום טיוי עם שידורי עידן + וספריית VOD
נטפליקס - לאחר תקופה של השקה כפיילוט ניסיוני החברה מחול הבינו שיש פוטנציאל בישראל ונטפליקס הולכת לעבור גיור כהלכה עם אפליקציה מותאמת בעברית ומאגר תכנים מתורגם
AMAZON - הכריזה שגם היא תשיק שירותי תוכן בישראל עם תוכן בעברית
פרטנר - חברת פרטנר (אורנג' לשעבר) כם היא הולכת להשיק שירות טלוויזיה משלה בעתיד הקרוב
YES - יס היא החברה היחידה שעדיין לא שחררה איזה שירות חדש , יחד עם זאת יש לה את שירות YES GO שמאפשר למנויי השירות לצפות בשירותי ה VOD גם באמצעות האפליקציה 

אז כמה זה עולה , מה עושים , איך מתחברים , מה הכי כדאי ומה הכי משתלם?
אתר EZ-TV כאן בשביל לעשות לכם סדר ולבחור מה הכי מתאים לכם בשביל שתהנו ממה שאתם אוהבים לצפות ותשלמו כמה שפחות על זה!
בהמשך אנו נעלה לאתר סדרת סקירות של כל שירותי הטלוויזיה החדשים!
אך קודם כל הצעד הראשון שצריך לעשות הוא לרכוש סטרימר!
ההמלצה שלנו היא בראש ובראשונה לרכוש סטרימר שלכם ולא לרכוש או "להשכיר" סטרימר מחברות כמו סלקום TV או SMART , מניסיון העבר אתם כבר צריכים להכיר את הטריק הזה.....
מדובר בטריק עם זקן ארוך ... שבעצם מציעים לכם מכשיר כמו סטרימר , טלפון , ממיר , טלוויזיה או כל דבר אחר במחיר מוזל או אפילו ללא תשלום כל עוד אתם מנויים , אבל , וזה אבל גדול , אם תקראו את האותיות הקטנות , תגלו שבמידה ותרצו לעזוב את השירות , אתם תאלצו לשלם מחיר שהוא פי 2 או פי 3 ממחיר השוק על המוצר שכיבכול " קיבלתם" ואז אתם בעצם מחוייבים ולא יכולים לבטל את השירות !
וזה משהו שאתם ממש לא רוצים.....
היינו עדים לעשרות "חבילות" כאלו בעבר שחברות כמו יס והוט נתנו טלוויזיה חינם למי שמצטרף ( בגלל החוק אסר עליהם לצרף מנויים עם התחייבות) , אז הם הציעו טלוויזיה במחיר מוזל או חינם ואז אם רוצים להתנתק הלקוח היה מחוייב לשלם מחיר מופקע על הטלויזיה שקיבל ואז מצא את עצמו כלקוח שבוי!
אז אל תתפתו " לקבל" APPLE TV או סטרימר אנדרואיד או שום דבר אחר , כי על מתנות כאלה משלמים ומשלמים ביוקר!
ההמצלה שלנו היא קודם כל לרכוש סטרימר משלכם שיהיה בבעלותכם , ואז תוכלו להרשם לאיזה שירות טלוויזיה שמתאים לכם ואם לא תרצו פשוט להתנתק ולעבור לחברה המתחרה בלי לעשות חשבון ובלי להפוך ללקוחות שבויים!

והסוד הכי חשוב שאתם צריכים לדעת - כל האפליקציות של שירותי התוכן מתאימות לכל סטרימר שמריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד!!!!!!!!!!!
לסטרימרים מומלצים שמתאימים גם לקודי וגם לכל שירותי התוכן החדשים לחצו על הקישור הבא:
http://www.tlvmc.co/

X92 - 3GB/32GB

X98 Pro

Minix U9

MINIX Z83-4

Gigabyte Brix

Intel Nuc

Minix A2

RII i18

RII i25

 
תגיות: קודי 2018, קודי 17, קודי 18, קודי 19, סטרימר קודי, סטרימר 2019, קודי 2019, קודי חדש, התקנת קודי, קודי התקנה, התקנת סטרימר, צפייה ישירה, צפייה בקודי, עידן פלוס, הרחבות לקודי, הרחבות לסרטים, הרחבות לסדרות, הרחבות לערוצי ספורט, הרחבות לערוצי עידן פלוס, הרחבות כתוביות, סטרימר עידן פלוס, אבקסיס, סדרות טי וי, סדרות TV, sdarot tv, sdarottv, קודי קמיליון, קודי קאט, KODI CHAMELEON, KODI CAT, KODI 18, KODI 19, KODI 2019, KODI WIZARD, KODI ADD ON, KODI DOWNLOAD, סטרימר שיאומי, שיאומי, xiaomi mi box, mibox, mi box, שיומי, סטרימר שיומי סטרימר לנטפליקס, נטפליקס, Netflix, מנוי לנטפליקס, Netflix Box, Netflix user, נטפליקס חינם, התקנת נטפליקס, סדרות נטפליקס, סרטים נטפליקס, ערוצים נטפליקס, נטפליקס ילדים, נטפליקס ספורט, נטפליקס הרחבות.