חפש

טלוויזיה בחינם לכולם! (100% חוקי)

חפש

המדריך המלא לרכישת סטרימר 
 10 הסטרימרים המומלצים ביותר לשנת 2023

סטרימר - הוידאו של ימינו!

או במילים אחרות : מה זה סטרימר ,מה אפשר לעשות איתו ובשביל מה אני צריך אחד כזה לסלון שלי?

הרבה אנשים שומעים מושגים כגון:

סטרימר, מיני מחשב , נגן קודי, מזרים מדיה , סטרימר קודי , TV BOX, SMART TV ואין להם מושג מה זה סטרימר , ומה אפשר לעשות עם סטרימר.
אז את הפוסט הבא נקדיש למטרה אחת חשובה - להסביר מה זה סטרימר / מיני מחשב / נגן קודי / נגן מדיה , ומה אפשר לעשות איתם, ולמה כדאי לרכוש סטרימר!
עולם הטכנולוגיה הוא מאוד דינמי ומתפתח ובכל כמה שנים ישנה מהפכה טכנולוגית ויחד איתה מגיע גם סוג אחר של מכשירים שמקשטים את הסלון הביתי שלנו, אז אם פעם וידאו VHS היה שיא הטכנולוגיה ולאחר מכן שידרגנו את הוידאו שלנו לוידאו 4 ראשים שהיה יכול גם להקליט, עם הזמן מכשירים אלו הוחלפו בקומפקט דיסק , נגני CD , שלאחר כמה שנים הוחלפו בנגני DVD ולאחר מכן DVD מקליט , ולאחר מכן היה עידן ה" SMART TV" , אז אין ספק שהכוכב התורן הוא הסטרימר.
כי אם פעם רוב התוכן שלנו היה מאוחסן על מדיה פיזית כגון קסטה , תקליטור CD או DVD , היום מרבית המדיה שלנו מאוכסנת על דיסק און קי או הארד דיסק חיצוני ,כמו כן, התפתחות הטכנולוגיה גורמת לנו לעבור לעידן שבו כל התכנים מאוחסנים על שרת מרוחק " ענן" כגון יוטיוב וכו'... ובאמצעות סטרימינג או "הזרמת מדיה" התרגלנו לצרוך את כל התכנים שלנו בצפייה ישירה משירותי סטרימינג כמו יוטיוב ו KODI , היתרונות בסוג זה של שימוש הם רבים: אין צורך להוריד תכנים למכשיר שלנו , אין צורך ברכישת אמצעי אחסון שונים ,  הכל יותר מהיר ונגיש , וניתן לצפות בכל מה שנרצה בלחיצת כפתור ומכל מקום בעולם בו יש אינטרנט.
אז בתירגום מילולי פשוט " סטרימר" - זה מזרים מדיה , מיני PC - מחשב קטן , SMART TV - טלוויזיה חכמה ,TV BOX - קופסאת טלוויזיה-  כל אלו הם סוגים שונים של מכשירים אלקטרונים שמטרתם לשדרג את הצורה בה היינו רגילים לצרוך סוגי מדיה שונים כגון:
גלישה באינטרנט , צפיה בטלוויזיה, צפייה בתמונות , צפיה בסרטים, צפייה בסדרות, קטעי וידאו ועוד....
בגדול כל המכשירים משמשים לאותה מטרה והם בעצם הופכים את הטלוויזיה שלכם למרכז הבידור של הבית.
בהמשך הפוסט נסביר מה ההבדל בין כל מכשיר:
סטרימר , מחשב מיני PC , TV BOX , SMART TV , סטרימר אנדרואיד , אנדרואיד TV , נגן קודי , סטרימר קודי , מחשב לקולנוע ביתי וכו'...
חלק מהמכשירים הם אותו מכשיר רק בשם שונה , וחלק מהמכשירים פשוט פועלים על מערכת הפעלה שונה והיעוד העיקרי שלהם הוא קצת שונה, ובהמשך נפרט על כל סוג ומערכת הפעלה ומה השימושים של כל מערכת הפעלה.
אז קודם כל נעשה ברייף קצר ונחלק את כל עולם ה "סטרימרים" ל 3 סוגים עיקריים ונסביר מה אפשר לעשות עם כל סוג של סטרימר ומה אפשר לעשות עם כל סוג של סטרימר ולמה בכל לקנות סטרימר ועל הדרך נסביר גם מה ההבדל בין סטרימר לסמארט טיוי ומה עדיף לרכוש סטרימר או SMART TV , אז נתחיל:

מה ההבדל בין סטרימר אנדרואיד ל SMART TV או ANDROID TV?

סטרימר אנדרואיד - ( נקרא גם: TV BOX , SMART TV , סטרימר קודי , ANDROID TV ) - הכוונה היא לקופסא קטנה המבוססת על מערכת ההפעלה אנדרואיד ANDROID , אותה מערכת הפעלה המוכרת לנו מהסמארטפון והטאבלט שהסבו אותה לשימוש באמצעות מסך מחשב או טלוויזיה ומאפשרת לבצע מגוון רב של שימושים שונים .
אז כפי שכבר רשמנו בעבר, אנדרואיד היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בעולם היום וניתן למצוא אותה במעל ל 75% מהסמארטפונים והטאבלטים , ובשל היכולות המופלאות של מערכת ההפעלה הנהדרת הזו מבית גוגל, מערכת ההפעלה אנדרואיד עשתה עליה גם לנישה של הסטרימרים אנדרואיד, סטרימר אנדרואיד בעצם מאפשרת לכם לעשות כל מה שאתם עושים עם הסמארטפון והטאבלט שלכם ועוד הרבה יותר , על מסך הטלויזייה הגדול של הבית, אז בואו נראה מה אפשר לעשות עם סטרימר אנדרואיד , למי מתאים סטרימר אנדרואיד , ולמה בכלל כדאי לרכוש סטרימר אנדרואיד, או שאולי בכלל עדיף SMART TV?
אז נתחיל מהסוף - ידועה המחלוקת של "מה עדיף לרכוש?" - טלוויזיה רגילה + סטרימר אנדרואיד או SMART TV ? (שהיא בעצם טלוויזיה שיש לה מעיין סטרימר אנדרואיד פנימי) - אז נסכם את הסוגיה הזאת בכמה משפטים ונסביר למה עדיף לרכוש טלוויזיה רגילה ולרכוש סטרימר אנדרואיד בנפרד ולא סמארט טיוי עם סטרימר אנדרואיד מובנה.
SMART TV היא בעצם טלוויזיה רגילה שבתוכה מובנה סטרימר פנימי שמעניק לטלוויזיה תכונות נוספות מעבר לסנדרט, כלומר בניגוד למסך טלויזייה רגיל שמאפר לחבר אביזרים חיצוניים כגון : ממיר , מחשב, סטרימר , עידן + , ולשמש כאמצעי פלט בלבד, SMART TV מאפשרת לשמש גם כפלט בחיבור סטנדרטי למכשירים כגון: ממיר, מחשב, סטרימר, עידן+ וגם כקלט באמצעות אפשרות להתחבר לאינטרנט , לגלוש באינטרנט , לצפות בסרטונים מיוטיוב , להוריד אפליקציות וכו'....
אבל, ויש אבל גדול...הסטרימר הפנימי בו מצוידות רוב טלוויזיות ה SMART TV הוא ברמה מאוד מאוד נמוכה , ברוב המקרים מערכת ההפעלה היא לא אנדרואיד אלא מערכת הפעלה סגורה שהבנתה עבור יצרן המסכים שלא מאפשרת להוריד אפליקציות האופן חופשי וחסומה בהרבה מאוד אפשרויות (פירוט בהמשך...), והוא בעל מפרט חלש מאודה, כולל:
- מעבד מיושן וחלש
- נפח זיכרון RAM נמוך בדר"כ 512MB שהסטנדרט היום הוא 2GB ומעלה!
- מעבד גרפי זול וחלש
- נפח איחסון נמוך מאוד בדר"כ 4GB שהסטנדרט היום הוא 16GB!
- כניסת אינטרנט קווית שלא תומכת במהירויות גבוהות
- התקן WIFI עם קליטת WIFI חלשה
* שימו לב שבמפרט של הטלוויזיות החכמות לעולם לא תמצאו מפרט או התייחסות לנתונים כמו מעבד של הסטרימר המובנה , זיכרון RAM או נפח אחסון, למה?
כי במפרט SMART TV היצרנים מדגישים מה שהם רוצים שתדעו ונתונים שהם גרועים ואף אחד לא רוצה שתדעו או תשוו -  פשוט משמיטים אותם, בדומה למפרט של רכב שזולל הרבה דלק או שהוא ממש ממש איטי או שהוא ממש ממש כבד יחסית , אתם פשוט לא תמצאו את נתוני היצרן בפרמטר הזה כי היצרנים לא מדגישים נתונים שהם רוצים להסתיר... נקודה למחשבה!
התוצאה הסופית היא טלוויזיה שהיא לא כל כך "חכמה " ולא יודעת לעשות הרבה.
או במילים אחרות הרבה הבטחות מצד המשווקים , אבל הבטחות לחוד וביצועים לחוד.
בשורה התחתונה SMART TV זה טלוויזיה במחיר מנופח , שבמקרה הטוב מאפשרת להריץ קצת סרטונים מיוטיוב וגם זה בצורה עילגת ומקרטעת!
אפליקציות בסמארט טיוי? קודי ב SMART TV ? גלישה באינטרנט סמארט TV? אל תחשבו על זה אפילו!
אלא אם יש לכם סבלנות ברזל וזמן מיותר להסתכל על האייקון "חושב"......
גם ב SMART TV אגב יש 2 נישות , ישנן סמארט TV עם ממשק ייחודי כמו של LG ו SAMSUNG , שלהם יש ממשק שהם אחראים על פיתוחו , מספר האפליקציות הזמינות להורדה הוא דל ביותר, והאפליקציות בעברית , עוד יותר דלות וניתן לספור אותם על יד אחד , בקיצור - תתרחקו!
בנישה השניה ישנן טלוויזיות חכמות עם ממשק אנדרואיד מסורס , פה הבעיה שונה , מצד אחד מגוון האפליקציות הוא רחב - גישה לגוגל פליי סטור , אבל מצד שני , רוב הטלווזיות לא חזקות מספיק בכדי "לסחוב" את מערכת ההפעלה אנדרואיד, כך שבסופו של יום תקבלו טלוויזיה שלא יכולה לעשות הרבה , מכיוון שמרבית האפליקציות לא ירוצו על הטלוויזיה ( תחסכו לעצמכם עצבים , ואל תנסו להתקין קודי על SMART TV).
לסיכום ,
אם הכסף שלכם חשוב לכם , ואני מאמין שכן , אל תזרקו כסף על SMART TV , שבקושי סיימה כיתה ג'!
תשקיעו על טלוויזיה רגילה איכותית , ואת מה שחסכתם על הטלוויזיה תשקיעו בסטרימר אנדרואיד או מחשב מיני PC איכותי!
תודו לעצה שלנו אחר כך!
אז בשורה התחתונה , SMART TV זה פשוט טלוויזיה רגילה , שהוסיפו לה סטרימר זול וחלש שתשלמו עליו הרבה יותר מאשר עם הייתם רוכשים בנפרד טלוויזיה רגילה + סטרימר עם אותו מפרט, לכן עדיף לקנות טלוויזיה רגילה + סטרימר חזק ואיכותי!
צריך גם לקחת בחשבון שאם נדפק הסטרימר הפנימי של הטלוויזיה , אז די הלכה הטלוויזיה, בכדי לשדרג את הסטרימר המובנה של הטלוויזיה , תצטרכו להחליף את כל הטלוויזיה ולהשקיע שוב כמה אלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים , בזמן שניתן לרכוש סטרימר איכותי בתקציב של עד 1,000 ש"ח!
ולכל מי ששואל - לא ניתן להתקין קודי על רוב מכשירי הסמארט טיוי , וגם אם תצליחו להתקין , הסיכוי שתצליחו להפעיל משהו בקודי על SMART TV הוא נמוך מאוד , אלא אם תשקיעו מעל 20 אלף שקל על טלוויזיה, וגם אז לדוגמא גם אם יש לכם טלוויזיה שהיא המילה האחרונה , ומריצה לדוגמה אנדרואיד גרסה 4.4 , לא תוכלו להתקין עליה קודי 17 ( שתומך באנדרואיד 6 ומעלה) ואז "נתקעתם" עם טלוויזיה בשווי 20 אלף שקל שלא יכולה לעשות הרבה...
אז לפני רכישת SMART TV , תחשבו פעמיים!
 
סטרימר אנדרואיד  - ANDROID TV BOX

טוב, אז הסטרימר הקלאסי , הוא בעצם מעיין קופסא קטנה, מעיין מיני מחשב קטן שמריץ את תוכנת אנדרואיד ומאפשר לעשות כל מה שאתם מכירים מהטלפון או הסמארטפון ועוד הרבה יותר על מסך הטלוויזיה בהתאמה למסך הגדול בסלון , והופך כל טלוויזיה רגילה למכונת בידור משומנת היטב...אז מה זה סטרימר? מה אפשר לעשות עם סטרימר? למה בכלל לקנות סטרימר? על כל השאלות האלו ננסה לענות עכשיו, אז מה אפשר לעשות עם סטרימר:

1.  KODI  קודי - נתחיל מהדבר העיקרי והחשוב ביותר שהוא המטרה העילאית שלשמה אנשים רוכשים סטרימר אנדרואיד - להפעיל את תוכנה המדיה לקולנוע ביתי KODI (קודי), סטרימר אנדרואיד הוא המכשיר הנמכר ביותר למטרת הפעלת תוכנת KODI (קודי) ולכן בארצות רבות העולם וגם בארצנו אנשים מכנים סטרימר בשם "קודי", באמצעות סטרימר אנדרואיד תוכלו להוריד את אפליקציית KODI (קודי) לאנדרואיד , להתקין את אפליקציית KODI (קודי) לאנדרואיד על הסטרימר שלכם ולהפעיל את תוכנת KODI (קודי), באמצעות תוכנת KODI (קודי) תוכלו להפעיל את כל תכני המדיה שלכם כולל סרטים ותמונות כולל תכנים באיכויות גבוהוות כגון 4K , תלת מימד ועוד...
מעבר לזה , באמצעות תוכנת KODI (קודי) , תוכלו להתקין מאגרי הרחבות ל KODI (קודי),ולהתקין מתוכם הרחבות ל KODI (קודי) כגון :
הרחבות ילדים ל KODI (קודי),הרחבות למבוגרים ל KODI (קודי),הרחבות סרטים ל KODI (קודי),הרחבות סדרות ל KODI (קודי) יוטיוב ב KODI (קודי),הרחבות ברוסית ל KODI (קודי),ערוצים חיים ב KODI (קודי), עידן + ב KODI (קודי), ועוד אינספור תכנים ל KODI (קודי) בכל הנושאים והשפות שרק תחשבו עליהם...
מה שחשוב שמתקינים הרחבות ל KODI (קודי), זה לוודא שההרחבות ל KODI (קודי), שאתם מתקינים על ה KODI (קודי) שלכם אינן הרחבות KODI (קודי) שמפרות זכויות יוצרים.
תוכנת KODI (קודי) היא 100%  חוקית , ישנן אלפי הרחבות ל KODI (קודי), חלק מההרחבות ל KODI (קודי) חוקיות , וחלקן בשטח האפור ....לכן תמיד לפני התקנת הרחבות ל KODI (קודי) יש לוודא שאינן מפרות זכויות יוצרים!

2. הורדת אפליקציות / רשתות חברתיות - באמצעות סטרימר אנדרואיד תוכלו להוריד ולהשתמש במעל 2 מיליון אפליקציות מחנות האפליקציות של גוגל פליי , פייסבוק , אינסטגרם , וואטסאפ , באמצעות סטרימר אנדרואיד תוכלו להתקין את כל האפליקציות לכל הרשתות החברתיות האהובות עליכם בלחיצת כפתור ולהשתמש בהם באמצעות סטרימר אנדרואיד על מסך הטלוויזיה בסלון, באמצעות סטרימר אנדרואיד כל הרשתות החברתיות שלכם עוברות למסך הגדול , אין צורך להתאמץ ולקרא פוסטים על מסך של 5" , באמצעות סטרימר אנדרואיד תוכלו להיות מעודכנים אונליין בכל עידכוני הפייסבוק והוואטסאפ שלכם תוך כדי צפיה בסרט ... מה יותר מפנק מזה?

3. גלישה באינטרנט - באמצעות סטרימר אנדרואיד גולשים בכל האתרים האהובים עליכם מהטלוויזיה בסלון , אין צורך לחבר לפטופ או לגלוש באתר מותאם ומסורס באמצעות הסלולר , באמצעות סטרימר אנדרואיד גולשים על המסך הגדול ונהנים מגלישה בגדול....

4. צפיה בסרטונים מיוטיוב - אפליקציית יוטיוב כבר מגיעה מובנית ברוב מכשירי הסטרימר אנדרואיד וניתן לצפות בכל הסרטונים האהובים עליכם בלחיצת כפתור ועל המסך בסלון , ניתן לחבר כמובן גם מערכת קולנוע ביתית לסטרימר אנדרואיד באמצעות חיבור HDMI או חיבור סאונד אופטי ולהינות מהמוסיקה האהובה עליכם באיכות הגבוהה ביותר , עם סטרימר אנדרואיד המוזיקה שלכם איתכם כל הזמן....

5.צפיה בתמונות וסרטונים השמורים בהתקן חיצוני - נגן מדיה - יש לכם סרטונים ותמונות שצילמתם באמצעות הסמארטפון שלכם או התקן חיצוני עם תמונות וסרטים , תוכלו לחבר אותו לסטרימר אנדרואיד ולצפות בהכל על המסך הגדול...אין צורך ב DVD ושאר מיני התקנים שחלפו מן העולם , היום הכל בתוך הסטרימר אנדרואיד שלכם!

6. משחקים- תחום הגיימיניג באנדרואיד מתפתח בצעדי ענק ונושף בעורף של קונסולות המשחק שאנחנו מכירים , המשחקים הולכים והופכים להיות הרבה יותר מתוחכמים ומושקעים עם גרפיקה הרבה יותר מתקדמת , הסטרימר אנדרואיד הולך והופך להיות הרבה יותר חזק עם מעבדי 8 ליבות , זיכרון RAM גבוהה , נפח אחסון גדול וכרטיסים גרפיים חזקים, כמו כן רוב המשחקים עוברים התאמה גם לבקרי משחק - גיימפדים ושלטים , כך שעם הזמן חווית הגיימינג בסטרימר אנדרואיד הולכת ומשתדרגת והכי חשוב רוב המשחקים ניתנים להורדה חינם לסטרימר אנדרואיד  לגמרי והמבחר הוא פשוט עצום וגודל בקצב מטורף!
דבר נוסף שנותן פתרון לחובבי הגיימיניג למינהם היא האופציה להריץ משחקים באמצעות שרות כמו גיימינג STEAM - עליו נעשה סקירה ופוסט נרחב בנפרד , תוך כדי ניצול משאבי מחשב הגיימינג שנמצא בחדר ולשחק על הטלוויזיה בסלון באמצעות הסטרימר אנדרואיד .
כלומר- ניתן להפעיל לדוגמא פרו אבולושיין 2017 , על המחשב גיימינג בחדר ולשחק בפועל בטלווזיה בסלון, והכל בצורה אלחוטית ונוחה באמצעות סטרימר אנדרואיד !

7. שכפול מסך - MIRORRING - אם פעם היינו זקוקים לכבלים וכל מיני חיבורים מסורבלים על מנת לחבר את הסמארטפון שלנו לטלוויזיה או להתקנים תומכי DLNA כמו הכרומקאסט או ה איזיקאסט, היום יש התקן המאפשר לעשות בדיוק אותו דבר באמצעות הסטרימר אנדרואיד , בלחיצת כפתור ניתן לשכפל את מסך המחשב / הסמארטפון / טאבלט שלכם למסך הטלוויזיה בסלון , בצורה אלחוטית , ללא צורך בחוטים ובסירבול , לחיצת כפתור בלבד ומשכפלים כל מסך מכל מכשיר באמצעות סטרימר אנדרואיד לטלוויזיה בסלון!

8. הורדת אפליקציות תוכן - באמצעות סטרימר אנדרואיד תוכלו להתקין על המכשיר חוץ מתוכנת הקודי , מגוון אפליקציות תוכן נוספות שישדרגו לכם את הזמן הפנוי שלכם בין האפליקציות המולצות:

- טרריום טי וי - Terrarium TV - אפליקציית התוכן הטובה ביותר שיצאה מאז קודי, מאפשרת צפייה במגוון רחב של סרטים וסדרות בינלאומיות עם תרגום

- סלקום TV - באמצעות מנוי מוזל של 39 ש"ח בחודש בלבד , תוכלו להינות מכל התכנים בסלקום TV על המסך שלכם בשליש מחיר, כן כן ... במקום לשלם מעל 99 ש"ח עבור השירות הרגיל , באמצעות סטרימר אנדרואיד תקבלו אותו דבר בשליש מחיר, לא שווה?

- יס GO - אם יש לכם או לאחד מבני המשפחה מנוי ל יס , תועלו להתקין את אפליקציית YES GO על הסטרימר אנדרואיד שלכם ולצפות בכל תכני ה VOD של יס על המסך הגדול שלכם (בכפוף לתקנון של חברת יס כמובן)

- HOT VOD - כן , גם לחברת הוט יש אפליקציה מעולה עם מגוון תכנים לצפיה ישירה בלחיצת כפתור על המסך שלכם באמצעות סטרימר אנדרואיד

- WALLA VOD - גם באפליקציית וואלה VOD תמצאו ים של תוכן כגון סרטים עם תירגום מובנה , סדרות ילדים ועוד שעות רבות של תוכן נהדר בלחיצת כפתור!

- MAKO VOD - כל התכנים של מאקו מערוץ 2 בספריית VOD ענקית בסטרימר אנדרואיד שלכם ...

- רשת VOD - אותו דבר כמו מאקו רק של רשת ... ים של תוכן על הסטרימר אנדרואיד שלכם

- SHOW BOX - גם אפלקיית תוכן שמציעה מגוון תכנים על סטרימר אנדרואיד שלכם

- FILMON - אפליקציה שמשדרת ערוצי טלוויזיה מכל העולם בשידור חי...

- ערוץ 10 / 20 / 11 - לשלושת הערוצים האלו גם יש אפליקציית אנדרואיד להתקנה על הסטרימר אנדרואיד שלכם עם מגוון תכני VOD ושידור חי לצפייה ישירות באמצעות סטרימר אנדרואיד

- VIMEO / DAILY MOTION - שירותים מתחרים ליוטיוב בהם ניתן למצא מגוון רחב של סרטונים ממש כמו ביוטיוב...
- אלפי אפליקציות תוכן נוספות שהיריעה קצרה מכדי להכיל ומחכות רק שתלחצו על כפתור ההתקנה בסטרימר אנדרואיד שלכם....

9. עריכת וידאו ותמונות - באמצעות אפליקציות ייעודיות שקיימות בשפע ובחינם בחנות האפליקציות תוכלו לערוך בקלות תמונות וסרטונים על הסטרימר אנדרואיד ולהעלות אותם לחשבונות הרשתות החברתיות שלכם בלחיצת כפתור... אין צורך להעביר לסמארטפון וכו'... אפשר לעשות הכל ולשתף על המסך הגדול באמצעות הסטרימר אנדרואיד

10. עבודה וקריאת מיילים - באמצעות הסטרימר אנדרואיד תוכלו להתקין בקלות ובחינם יש לציין כלי אופיס ולהשתמש בסטרימר אנדרואיד כמחשב לכל דבר , אקסל וורד מיילים וכו'... אפשר לעשות הכל באמצעות סטרימר אנדרואיד
 
מיני מחשב עם מערכת הפעלה OS REMIX

REMIX OS למי שלא מכיר היא מעברת הפעלה חדשה פרשית ומרעננת , שבעצם משלבת את העולם של WINDOWS והעולם של אנדרואיד לתוך פלטפורמה אחת....
REMIX OS היא בעצם מערכת הפעלה אנדרואיד שמותאמת למחשב אישי והותאמה לעבודה עם מקלדת ועכבר במקום עם מסך מגע קלאסי...
REMIX OS משלבת אלמנטים המוכרים לנו מהעולם של חלונות של מייקרוסופט כגון שימוש בעכבר ומקלדת , שורת משימות , קליק ימני ושמאלי על העכבר , גרירה , כפתור התחל ועוד ועוד ועוד ... ומצד שני היא מאפשרת חיבור לחנות האפליקציות של גוגל והתקנה של מעל 2 מיליון אפליקציות שימושיות ... משחקים, וידאו , עבודה , הכל ניתן לעשות באמצעות מערכת ההפעלה REMIX OS
REMIX OS היא השילוב האולטימטיבי בין סטרימר למחשב ובין ווינדוס לאנדרואיד ... זה פשוט שילוב היברדי של שניהם ...
REMIX OS מיועדת למכשירים עם חומרה שעד כה לא הייתה מותאמת לאנדרואיד כלומר , מעבדים וחומרה של אינטל אותה אנחנו מכירים ממחשבים רגילים שמריצים את תוכנת חלונות או לינוקס , מהיום אפשר להריץ עליהם בקלות גם אנדרואיד מותאם , כולל התאמה מלאה של כל האפליקציות מחנות האפליקציות של גוגל...
כך שתוכלו לעשות עם המכשיר הזה בדיוק את כל עשרת הדברים שפירטנו לעיל , רק עם מפרטי טכני הרבה יותר חזק ואמין!
 
מיני מחשב PC - WINDOWS

מחשב מיני PC המריץ את מערכת ההפעלה ווינדוס המוכרת לנו מכל מחשב שולחני או דסקטופ, אז לא צריך להרחיב על השימוש ומה אפשר לעשות עם מחשב ווינדוס , כמובן שניתן להתקין KODI על הווינדוס שלנו , אבל למי שרוצה להינות מממכשיר וורסטילי וביצועים מייטביים מתוכנה כמו קודי , ורוצה גם להינות מכל התכנים שיש באנדרואיד , יכול לרכוש מחשבי טריפל בוט , כמו ה PC MONSTER , בהם מותקנות 3 מערכות הפעלה : ווינדוס , אנדרואיד המבוסס על REMIX OS וקודי המבוסס על LIBERELC, או מכשירי דואל בוט בהם מותקנות 2 מערכות הפעלה : ווינדוס ואנדרואיד המבוסס על REMIX OS,
לחילופין ניתן גם לרכוש מיני מחשב PC ולשדרג אותו עם 2 התקני קודי 2GO או אנדרואיד 2GO ולהפעיל עליו את מערכות ההפעלה האלה במקביל לוינדוס...
יש לציין שזה מתאים למשתמשים מתקדמים ולא למאותגרים טכנולוגית ...
 
נגן קודי

נגן קודי הוא בעצם מכשיר שמיועד לעשות דבר אחד בלבד ועושה את זה יותר טוב מכל מכשיר אחר , נגן קודי זה בעצם סטרימר שמריץ רק קודי , בלי אנדרואיד או ווינדוס ברקע , אלא פשוט מערכת הפעלה מבוססת לינוקס או בשמה המלא OPENELEC או יותר נכון הגרסא האחרונה LIBERELEC...
זה בעצם מכשיר שמותקן עליו רק קודי , בלי שום מערכת הפעלה אחרת ברקע מה שמאפשר לנו להשתמש בכל משאבי המכשיר למטרה אחת בלבד - להריץ קודי!
נגני קודי הם המומלצים ביותר למי שמעוניין במכשיר לצורך שימוש בקודי בלבד.
הכל ירוץ הרבה יותר מהר וחלק ועם הרבה פחות תקלות , ואתם יכולים לבד להבין למה ...
התוכנה לא מתנגשת עם כל מיני גרסאות והתקנים ותוכנות שונות של מערכת ההפעלה שפועלות ברקע והיא לא מושפעת משום גורם חיצוני אחר , והשורה התחתונה , נגן מדיה אולטימטיבי .
עם נגן קודי תוכלו להינות בקלות ובנוחות מהתקנת הרחבות תוכן או חיבור התקן חיצוני ופשוט לצפות בכל התכנים האהובים עליכם.
תוכלו לנגן על המכשיר כל תוכן שיש לכם ושמור על דיסק און קי או הארד דיסק חיצוני , תוכנת קודי יודעת לזהות ולהריץ את כל הפורמטים של וידאו ותמונות ללא צורך בהתקנת קודקים ומפענכים ותוספות שונות ( כמו שהיינו רגילים פעם בתוכנות כמו DIVX או WINAMP ) כולל תכנים באיכות 4K ו UHD ....
כמו כן , תוכנת קודי מבוססת על מאגרי הרחבות והרחבות תוכן חיצוניות שהן עולם ומלואו וזה לא המקום להרחיב עליהן :)
השימוש בנגן קודי הוא קל ונוח , המכשיר עולה ישר לתוך תוכנת קודי תוך 5-10 שניות בדרך כלל ואין צורך להפעיל מערכות הפעלה נוספות כגון וינדוס או אנדרואיד ואז להפעיל את הקודי מתוכן , דבר לוקח לרוב עוד כמה דקות של סירבול....והכל עובד בצורה מהירה , קלה ואיטואטיבית...
בשורה התחתונה אם אתם רוצים מכשיר איכותי אך ורק לקודי ולא מעניין אתכם פיצקרים נוספים כגון גלישה באינטרנט והתקנת אפליקציות , אז נגן קודי זה הדבר המומלץ ביותר עבורכם.נגני הקודי המומלצים ביותר לשנת 2019:


 
TAGS, תגיות,מילות מפתח:
מה זה סטרימר, סטרימר קודי, סטרימר KODI, נגן קודי, נגן KODI, מזרים מדיה, איך משתמשים בקודי, איך מחברים סטרימר, סטרימר או סמארט טיוי, ווינדוס או אנדרואיד, מיני מחשב, מחשב לסלון, מיני מחשב לסלון, נגן מדיה לסלון, סטרימר לסלון, קודי לסלון, קודי מדיה סנטר,איך משתמשים בקודי,קודי גרסה 17,קודי גרסה 16,קודי גרופון,קודי גרסה חדשה,קודי גרסה 16.1,קודי גוזלן,קודי גולסטאר,קודי ג'נסיס,קודי דה ויז,קודי דצמבר 2016,קודי דרישות מערכת,קודי דיסקברי,קודי התקנה,קודי הרחבות סרטים,קודי האח הגדול,קודי הרחבות ספורט,קודי הרחבות סדרות,קודי התקנת הרחבות,קודי הרחבות כתוביות,קודי ויקיפדיה,קודי ווינדוס 10,קודי וויז,קודי ויוה,קודי ווינדוס,קודי ווינדוס 7,,קודי מה זה, מה זה קודי xbmc, קודי חדש,,קודי חוקי,קודי חדש להורדה,קודי חבילת הרחבות,קודי חדשות,קודי חיפוש בעברית,קודי חיבור רשת מנותק,קודי חינם,קודי חוות דעת,קודי טלוויזיה,קודי טלוויזיה חיה,קודי טורק,קודי טורנט,קודי טלנובלות,קודי טלפון,קודי טעינה,קודי טלוויזיה ישראלית,קודי ישראל הרחבות,קודי ישראל ריפו,קודי יומן רישום,קודי ישראל התקנה,קודי ישראל אבקסיס,קודי ישראל פורום,קודי ישראל כתוביות,קודי יס,קודי לילדים,קודי כתוביות,קודי כרומקאסט,קודי כולל הרחבות,קודי הכתוביות לא עובדות,קודי כדורגל,קודי כמה עולה,קודי כתובית,קודי כתוביות הפוכות,קודי לאייפון,קודי להורדה בעברית,קודי לא עובד,קודי לטלוויזיה,קודי למחשב,קודי להורדה ישירה,קודי לא עולה,קודי לא מוצא כתוביות,קודי למבוגרים,קודי מחיר,קודי מסך מלא,קודי מסך שחור,קודי מומלץ,קודי ממיר,קודי מקלדת עברית,האם קודי חוקי,קודי נתקע,קודי נכשל בהתקנת תלות,קודי נכשל בניגון,קודי נתקע בסרטים,קודי ניקוי מטמון,קודי נטפליקס,קודי נקי,קודי נתקע ביציאה,קודי נגד קודי,קודי ספורט,קודי,סטרימר,קודי סדרות,קודי סרטים ישראלים,קודי סדרות ישראליות,קודי סרטים להורדה,קודי סמארט טיוי,יס קודי,קודי ערוץ 2,קודי ערוצי ספורט,קודי עידן פלוס,קודי על אפל טיוי,קודי ערוצים,קודי ערוץ הספורט,קודי עדכון,קודי על אפל טיוי 4,קודי על טלוויזיה חכמה,קודי פורום,קודי פרופשיונל,קודי פרו,קודי פונטים בעברית,קודי פרוץ,קודי פייסבוק,קודי פאודה,קודי פנומנל,קודי פופקורן טיים,קודי פלאגין,קודי 16,קודי צפייה בסרטים,קודי צ'רלטון,קודי צפייה ישירה,קודי צפייה בטלוויזיה,קודי קורס,קודי קריפטון,קודי,קורס אנדרואיד,קודי קיר סרטים,קודי קריוקי,קודי קיר סדרות,קודי קניה,קודי קנייה,קודי קורס בהפעלה,קודי קיצורי מקלדת,קודי רביבו,קודי ריפו,קודי רוסית,קודי ריפו ישראל,קודי רשת,קודי ריין,קודי רכישה,קודי שידורי ספורט,קודי שחר,קודי שינוי שפה,קודי שלט,קודי שירות כתוביות,קודי שלט הוט,קודי שימוש,קודי שגיאה נא לעיין ביומן הרישום,קודי שגיאת הרחבה,קודי תקלות,קודי תרגום,קודי תומר,קודי תוספים,קודי תמיכה בעברית,קודי 17 אבקסיס,קודי 16.1,קודי 17 מדריך,קודי 17 כתוביות,קודי 18,קודי 16.1 אבקסיס,קודי 15.2 להורדה,קודי 17 ווינדוס,ספורט 1 קודי,קודי 2017,קודי 2016,קודי 2017 להורדה,קודי 2016 להורדה,קודי 2016 אנדרואיד,קודי 2016 בעברית,קודי 2015,קודי מדריך 2015,ערוץ 2 קודי,קודי 3d,קודי 4k,קודי ספורט 5,ערוץ 5 בקודי,ספורט 5 קודי,להורדה,קודי 2016 להורדה,קודי 2016 אנדרואיד,קודי 2016 בעברית,קודי 2015,קודי מדריך 2015,ערוץ 2 קודי,קודי 3d,קודי 4k,קודי ספורט 5,ערוץ 5 בקודי,ספורט 5 קודי,EZcast,chromecast,איזיקאסט,כרומקאסט,כרומקסט,KODI,קודי,קודי ישראל ,KODI ISRAEL,קודי בעברית,KODI בעברית,KODI עברית ,הרחבותKODI,עידן+,מיס,סלקוםטיוי,סלקוםTV,סלקום,CELLCOMTV,SMART TV , סמארט טיוי ,סמארט TV,עידן+,,+,KODI,קודי,KBOX,נגן קודי,קודי שינוי שפה,קודי שלט,קודי שירות כתוביות,קודי שלט הוט,קודי שימוש,קודי שגיאה נא לעיין ביומן הרישום,קודי שגיאת הרחבה,קודי תקלות,קודי תרגום,קודי תומר,קודי תוספים,קודי תמיכה בעברית,קודי 17 אבקסיס,קודי 16.1,קודי 17 מדריך,קודי 17 כתוביות,קודי 18,קודי 16.1 אבקסיס,קודי 15.2 להורדה,קודי 17 ווינדוס,ספורט 1 קודי,קודי 2017,קודי 2016,קודי 2017 ,קודי ערוץ 2,קודי ערוצי ספורט,קודי עידן פלוס,קודי על אפל טיוי,קודי ערוצים,קודי ערוץ הספורט,קודי עדכון,קודי על אפל טיוי 4,קודי על טלוויזיה חכמה,קודי פורום,קודי פרופשיונל,קודי פרו,קודי פונטים בעברית,קודי פרוץ,קודי פייסבוק,קודי פאודה,קודי פנומנל,קודי פופקורן טיים,קודי פלאגין,קודי 16,קודי צפייה בסרטים,קודי צ'רלטון,קודי צפייה ישירה,קודי צפייה בטלוויזיה,קודי קורס,קודי קריפטון,קודי קורס אנדרואיד,קודי קיר סרטים,קודי קריוקי,קודי קיר סדרות,קודי קניה,קודי קנייה,קודי קורס בהפעלה,קודי קיצורי מקלדת,קודי רביבו,קודי ריפו,קודי רוסית,קודי ריפו ישראל,קודי רשת,קודי ריין,קודי רכישה,קודי שידורי ספורט,קודי שחר,שחור,קודי מומלץ,קודי ממיר,קודי מקלדת עברית,האם קודי חוקי,קודי נתקע,קודי נכשל בהתקנת תלות,קודי נכשל בניגון,קודי נתקע בסרטים,קודי ניקוי מטמון,קודי נטפליקס,קודי נקי,קודי נתקע ביציאה,קודי נגד קודי,קודי ספורט,קודי סטרימר,קודי סדרות,קודי סרטים ישראלים,קודי סדרות ישראליות,קודי סרטים להורדה,קודי סמארט טיוי,יס קודי,לאייפון,קודי להורדה בעברית,קודי לא עובד,קודי לטלוויזיה,קודי למחשב,קודי להורדה ישירה,קודי לא עולה,קודי לא מוצא כתוביות,קודי למבוגרים,קודי מחיר,קודי מסך מלא,קודי מסך ,קודי ישראל התקנה,קודי ישראל אבקסיס,קודי ישראל פורום,קודי ישראל כתוביות,קודי יס,קודי לילדים,קודי כתוביות,קודי כרומקאסט,קודי כולל הרחבות,קודי הכתוביות לא עובדות,קודי כדורגל,קודי כמה עולה,קודי כתובית,קודי כתוביות הפוכות,קודי ,גוזלן,קודי גולסטאר,קודי ג'נסיס,קודי דה ויז,קודי דצמבר 2016,קודי דרישות מערכת,קודי דיסקברי,קודי התקנה,קודי הרחבות סרטים,קודי האח הגדול,קודי הרחבות ספורט,קודי הרחבות סדרות,קודי התקנת הרחבות,קודי הרחבות כתוביות,קודי ווינדוס 10,קודי וויז,קודי ויוה,קודי ווינדוס,קודי ווינדוס 7,קודי זיכרון מטמון מלא,קודי מה זה,מה זה קודי xbmc,קודי חדש,קודי חנוך,קודי חוקי,קודי חדש להורדה,קודי חבילת הרחבות,קודי חדשות,קודי חיפוש בעברית,קודי חיבור רשת מנותק,קודי חינם,קודי חוות דעת,קודי טלוויזיה,קודי טלוויזיה חיה,קודי טורק,קודי טורנט,קודי טלנובלות,קודי טלפון,קודי טעינה,קודי טלוויזיה ישראלית,קודי ישראל הרחבות,קודי ישראל ריפו,קודי יומן רישום ,kodi 17,kodi israel,kodi senyor,kodi 16,kodi tv,kodi מדריך,kodi israel repo,kodi הרחבות,kodi-g,kodi download,kodi אבקסיס,kodi אין מקור להזרמה,kodi אנדרואיד,kodi אקסודוס,kodi איך זה עובד,kodi אפולו,kodi איך להשתמש,kodi אייפון,kodi איך מתחילים,kodi איטי,kodi בעברית,kodi בעברית 2016,kodi בעברית 2017,kodi באפר,kodi בטלוויזיה חכמה,kodi ביקורת,kodi באייפון, kodi בעיות,kodi בעיה,שימוש ב kodi,סרטים ב kodi,עברית ב kodi,ערוצים ב kodi,כתוביות ב kodi,בעיות ב kodi,הקלטה ב kodi,איך משתמשים ב kodi,חיפוש סרטים kodi,סרטים ישראלים ב kodi,kodi גידי,kodi ג'יבריש,kodi גרסה חדשה,kodi גוזלן,kodi גיבוי,kodi ג'נסיס,גאליס kodi,kodi נשיונל גאוגרפיק,d kodi,kodi דרישות מערכת,kodi דפדפן,kodi דיבוב,kodi דיסקברי,דונגל kodi,kodi קיצורי דרך,kodi התקנה,kodi להורדה,kodi האח הגדול,kodi הרחבות סרטים,kodi הסבר,kodi הגדרות,kodi התקנת,kodi הרחבות כתוביות,kodi הדרכה,kodi ויקיפדיה,kodi ויוה,kodi וואלה,kodi ויקי,kodi זאפ,kodi זגורי,kodi מה זה,kodi חבילה,kodi חנוך,kodi חסמבה,kodi חיבור אבד,kodi חיפוש בעברית,kodi חבילת ערוצים,kodi חיבור לשרת נכשל,kodi טלוויזיה חיה,kodi שידור חי,kodi סרטים חדשים,kodi טלוויזיה,kodi טלוויזיה ישראלית,kodi טורנטים,הגדרות kodi - טלויזיה חיה,kodi לסמארט טיוי,kodi מדריך טלוויזיה,kodi לקוח טלוויזיה חיה,הרחבת טלוויזיה kodi,התקנת טלויזיה kodi,kodi ישראל,kodi ישראל להורדה,kodi יומן רישום,kodi ישראל הרחבות,kodi ישראלי,kodi ישראל מדריך,kodi יס,kodi ישראל repo,kodi ילדים,kodi ישראל apk,kodi כתוביות,kodi כתוביות לא עובד,kodi כתוביות torec,kodi כדורגל,kodi כתוביות בג'יבריש,kodi כתוביות אוטומטי,kodi כל הערוצים,kodi כתוביות אוטומטית,kodi בלחיצת כפתור,kodi הוספת כתוביות,kodi להורדה בעברית,kodi לאנדרואיד,kodi לאייפון,kodi למחשב,kodi לא רואים עברית,kodi לאייפד,kodi לפלאפון,kodi לא עובד,kodi ל xp,הרחבות ל kodi,תוספים ל kodi,מדריך ל kodi,כתוביות ל kodi,ערוצים ל kodi,שלט ל kodi,תוספות ל kodi,הרחבה ל kodi,מקורות ל kodi,kodi מדריך 2016,kodi מחיר,kodi מדובבים,kodi מוכן,kodi מומלץ,kodi מכשיר,kodi מסך מלא,kodi מדריך אנדרואיד,kodi נתקע,kodi נתקע ביציאה,kodi נתקע בהפעלה,נגן kodi,kodi הסקריפט נכשל,kodi הניגון נכשל,kodi לא נפתח,kodi לא ניתן להתחבר לשרת מרוחק,i kodi,i player kodi,kodi ספורט 1,kodi סרטים,kodi ספורט,kodi סדרות,kodi ספורט 5,kodi סרטים מדובבים,kodi סטרימר,kodi סניור,kodi סרטים עם תרגום,kodi סיסמא,x kodi,navi x kodi zip,navi x kodi,navi x kodi repo,get navi x kodi,navi x kodi download,navi x kodi 2015,instal navi x kodi,kodi עברית,kodi ערוצים,kodi ערוץ 2,kodi ערוצים ישראלים,kodi ערוץ 5,kodi עם הרחבות,kodi ערוץ הספורט,kodi עדכון גרסה,kodi ערוצי טלוויזיה,kodi עידן פלוס,g kodi,g kodi xbmc,g kodi cnc,kodi פורום,kodi פרוץ,kodi פריצה,kodi פאודה,kodi פברואר,kodi פייסבוק,kodi פלאגינים,kodi פרטי סרט,פורום kodi ישראל,kodi צפייה ישירה,kodi צפיה,kodi צפייה,kodi קורס,kodi קודי,kodi קניה,kodi קיר סרטים,kodi קיר סדרות,kodi קריוקי,kodi קשת,קהילת kodi,שיתוף קבצים kodi,kodi ריפו,kodi רוסית,kodi רביבו,kodi רשת,kodi ראש גדול,kodi רדיו,kodi רשימת ערוצים,kodi רוטר,kodi שינוי שפה,kodi שידורי ספורט,kodi שחר,kodi שגיאה יומן רישום,kodi שלט,kodi שירות כתוביות,kodi שליטה מרחוק,שדרוג kodi,שרת kodi,a kodi,a kodi build,a kodi box,kodi תרגום,kodi תוסף,kodi תוספים,kodi תוסף סרטים,kodi תאגד,kodi תמיכה בעברית,kodi תרגום אוטומטי,kodi תוספות,kodi תוספים מומלצים,kodi תוכן למבוגרים סיסמה,kodi 0.17,kodi 0 cache,kodi 0xc00007b,kodi 0 buffer,kodi 01net,kodi.0rg,kodi 14.0,istream kodi 0 sources,kodi 16,kodi 16 download,kodi 16.2,kodi 17 abeksis,kodi 17 download,kodi 18,kodi 17 krypton,kodi 16.1 apk,kodi 2017,kodi 2016 download,kodi 2017 להורדה,kodi2go,kodi 2017 הרחבות,kodi 2017 עברית,kodi 2016 להורדה,kodi 2017 addons,kodi 2017 subtitles,kodi 2160p,kodi 2 chromecast,kodi 3d,kodi 3d movies,kodi 3d movies addon,kodi 32 bit download,kodi 32 bit,kodi 3d movies addons,kodi 3d add ons,kodi 32 bit version,kodi 4k,kodi 4k movies,kodi 4k addon,kodi 4k movies addon,kodi 4k addons,kodi 5.1,kodi 5.1 movies,kodi 5.1 movies addon,kodi 64 bit,kodi 64 bit windows 10 download,kodi 64 bits windows 7,mq 6 kodi,kodi 7 beta,kodi 720p settings,kodi 7 android,kodi 7 download,kodi 7 icons,kodi 7 shortcuts,kodi 7,windows 7 kodi,nexus 7 kodi,furious 7 kodi
 
X96 MAX 4K 4GB/32GB
X98 Pro 3GB/32GB
EM95W 2GB/16
299 ​₪
החל מ- 550 ​₪
החל מ- 399 ​₪
 
תגיות: קודי 2018, קודי 17, קודי 18, קודי 19, סטרימר קודי, סטרימר 2019, קודי 2019, קודי חדש, התקנת קודי, קודי התקנה, התקנת סטרימר, צפייה ישירה, צפייה בקודי, עידן פלוס, הרחבות לקודי, הרחבות לסרטים, הרחבות לסדרות, הרחבות לערוצי ספורט, הרחבות לערוצי עידן פלוס, הרחבות כתוביות, סטרימר עידן פלוס, אבקסיס, סדרות טי וי, סדרות TV, sdarot tv, sdarottv, קודי קמיליון, קודי קאט, KODI CHAMELEON, KODI CAT, KODI 18, KODI 19, KODI 2019, KODI WIZARD, KODI ADD ON, KODI DOWNLOAD, סטרימר שיאומי, שיאומי, xiaomi mi box, mibox, mi box, שיומי, סטרימר שיומי סטרימר לנטפליקס, נטפליקס, Netflix, מנוי לנטפליקס, Netflix Box, Netflix user, נטפליקס חינם, התקנת נטפליקס, סדרות נטפליקס, סרטים נטפליקס, ערוצים נטפליקס, נטפליקס ילדים, נטפליקס ספורט, נטפליקס הרחבות.