חפש

טלוויזיה בחינם לכולם! (100% חוקי)

חפש

המדריך המלא לרכישת סטרימר 
 10 הסטרימרים המומלצים ביותר לשנת 2023

סטרימר חדש הגיע לשוק עם הבטחה לא פשוטה לכאורה, להתחרות בשיאומי Xiaomi Mi box, הסטירמר הנמכר ביותר בעולם, אז הכירו את הסטרימר החדש M8S Pro,
לאחר ביצוע בדיקות מקיפות על שניהם, בסקירה זו נערוך השוואות בין שני הסטרימרים והתוצאות מפתיעות!!

 
סקירת סטרימר M8S Pro עם האנדרואיד טי וי החדש מול סטרימר שיאומי Xiaomi Mi box 
M8S Pro - אנדרואיד TV החדש
פתחנו את הקופסה ובתוכה חיכה לנו סטרימר זהה בגודלו לשיאומי Xiaomi Mi box רק עם גוף מחורץ (לאוורור החומרה) שלט בלוטוס' עם שליטה קולית (עם בחירת שפת הפקודה), כבל HDMI ושנאי לחשמל.
לסטרימר M8S Pro יש יציאת AV (סאונד סראונד), חיבור רשת קווי RJ45 (מה שלא קיים בשיאומי Xiaomi Mi box), יציאת HDMI עם תמיכה מלאה בפומט 4K, חיבור לחשמל, שני חיבורי USB, כניסת כרטיס זיכרון להרחבה.
סטרימר M8S Pro מצוייד במעבד S912 בעל 8 ליבות חדיש וחזק של חברת Amlogic, עם זיכרון 3GB DDR3, מעבד גרפי Mali-T820MP3 התומך תמיכה מלאה ב 4K, דיסק קשיח 32GB, וגולת הכותרת של הסטרימר היא מערכת ההפעלה החדשה שלו - אנדרואיד טי וי - Android TV 7.1, מערכת הפעלה שמפצה על כל העוולות והמגרעות שעשו עם מערכת ההפעלה של שיאומי Xiaomi Mi box.
סטירמר M8S Pro מצוייד בתקן בלוטוס בגרסה 4.1 והוא תומך בכל תקני שכפול המסך, כגון DLANA , MIRCAST וכו'' שמאפשרים לשדר תכנים מהסמארטפון ישירות למסך הטלוויזיה (כמו הכרומקאסט).
תחילת העבודה עם הסטרימר M8S Pro זהה לחלוטין כמו בשיאומי Xiaomi Mi box, כיול השלט, התחברות לחשבון ה Gmail וכו'.
הממשק של הסטרימר M8S Pro נראה זהה לחלוטין כמו בשיאומי Xiaomi Mi box, אך עם כמה טוויסטים קטנים ומשמעותיים ביותר:
1. בעמוד הבית של הממקש קיים קיצור דרך לתיקיות המכשיר File Browser- כשרוצים למצוא סרטון או קובץ התקנה על המכשיר... שינוי חשוב ומשמעותי לעומת השיאומי Xiaomi Mi box שהוא מחייב הורדה של אפליקצייה יעודית לחיפוש בתיקיות הסטרימר.
2. בעמוד הבית של הממקש קיים קיצור דרך לעמוד האפליקציות המותקנות על הסטירמר, בגלל שמדובר במערכת הפעלה אנרואיד טי וי - Android TV, אז לא כל האפליקציות מוצגות במסך הראשי, אלא רק האפליקציות שתואמות למערכת ההפעלה (ע"פ גוגל...) לכן גם לא ניתן למצוא את רוב האפליקציות בחנות האפליקציות - Play store שבמערכת ההפעלה של האנדרואיד טי וי - Android TV.
3. היצרן הוסיף לממשק חנות אפליקציות נוספת, דרכה ניתן להתקין כל אפליקציה שנרצה על הסטרימר, כולל אפליקציות שלא נמצאות גם החנות האפליקציות הרגילה של גוגל (במערכת הפעלה Android רגילה), ללא צורך בחיפוש מתיש אחר קבצי התקנה.
4. הגדרות מערכת ההפעלה החדשה פתוחות ומאפשרות שליטה מלאה והתאמה מירבית למשתמש בסטרימר וביצועיו, לעומת השיאומי Xiaomi Mi box שרוב ההגדרות חסומות או לא נמצאות כלל מה שמקשה על שליטה והתאמה למשתמש.

ביצועים:
המעבד החדיש מאפשר לסטרימר M8S Pro לעבוד בצורה מהירה וחלקה, לטעון נתונים בצורה סופר מהירה, לעבור בין אפליקציות, להיכנס ולצאת מהן בצורה מהירה, קליטת ועיבוד פקודה קולית (ניתן לבחור את השפה) בצורה חלקה, מדוייקת ומהירה.
המעבד הגרפי החדיש מאפשר לסטרימר M8S Pro לנגן סרטים באיכות של 4K אמיתית!! וגם צפייה באיכויות נמוכות עושות את העבודה נהדר, תומך באיכויות צפיה הכי גבוהות שיש היום כולל 4K 10BIT , HDR , 265.H.
איכות הסאונד מעולה, עם תמיכה בפורמט Dolby digital. 
קליטת WIFI חזקה בהשוואה לשיאומי Xiaomi Mi box שהקליטה שלו חלשה, חיבור רשת קווי RJ45 מאפשר להנות מחיבור מהיר לאינטרנט (ללא מתאמים חיצוניים כמו שמצריך השיאומי Xiaomi Mi box).
בדקנו עליו מגוון רחב של אפליקציות תוכן כמו קודי, טרריום, סלקום טי וי, סטינג טו וי, וכו..., את כולן הוא הריץ בצורה מושלמת, מהירה וחלקה.
בנוסף בדקנו כמה מהמשחקים המוצעים להתקנה חינם בחנות האפליקציות וגילינו שהסטרימר הזה עובד כמו קונסולת משחק לכל דבר, חיברנו בקר משחקים (שלט לגיימינג) ונהננו מכל רגע.
 
סיכום השוואה בין M8S Pro לבין שיאומי Xiaomi Mi box

מעבד:
M8S Pro -
דגם חדש 8 ליבות Amlogic s912 
שיאומי Xiaomi Mi box - דגם ישן 4 ליבות Amlogic s905

מעבד גרפי:
M8S Pro -
דגם חדש Mali T820mp3
שיאומי Xiaomi Mi box - דגם ישן Mali 450

זיכרון:
M8S Pro -
זיכרון מעבד3GB זיכרון איחסון - 32/16GB 
שיאומי Xiaomi Mi box - זיכרון מעבד - 2GB זיכרון איחסון - 8GB

חיבורים וכניסות:
M8S Pro -
יציאת AV, חיבור רשת RJ45, שני חיבורי USB, כניסת כרטיס זיכרון להרחבה, חיבור בלוטוס 4.1, חיבור אלחוטי WIFI עם קליטה חזקה.
שיאומי Xiaomi Mi box - יציאת AV, חיבור USB 1, חיבור בלוטוס 4.0, חיבור אלחוטי WIFI חדש יחסית, אין חיבור רשת (ניתן לחבר מתאם דרך USB ורצוי שהוא יהיה עם מפצל USB כדי לא לתפוס את חיבור ה-USB היחיד שיש.

מערכת הפעלה:
M8S Pro -
דור חדש Android TV 7.1 מערכת הפעלה גמישה ונוחה לשימוש עם אפשרות התאמה מירבית למשתמש ולצרכיו
שיאומי Xiaomi Mi box - דור ישן - Android TV 6.0 מערכת הפעלה מסורבלת עם הרבה חסימות שמקשות מאוד עד בלתי אפשרית בהתאמה למשתמש

שינויים וחידושים בממשק:
M8S Pro -
גישה נוחה ומהירה לתיקיות (מובנה), גישה לכל האפליקציות במכשיר (מובנה), הגדרות מערכת פתוחות המאפשרות התאמה מירבית למשתמש, חנות אפליקציות מקבילה לחנות של גוגל, בה ניתן למצוא ולהתקין על הסטרימר כל אפליקצייה שתרצו.
שיאומי Xiaomi Mi box - אין גישה מובנית לתיקיות (יש צורך להריד אפליקצייה יעודית), אין גישה לאפליקציות שהמערכת לא מזהה אותן כאפליקציות מותאמות (יש צורך להכנס להגדרות המערכת ומשם לרשימת האפליקציות המותקנות), הגדרות המערכת חסומות וחלקן הגדול כלל ללא קיימות, כך שמאוד קשה עד בלתי אפשרי להתאים את הסטרימר למשתמש בצורה מירבית, חנות האפליקציות של גוגל מסננת את האפליקציות שלא רשומות כתואמות למערכת ההפעלה Android TV וכלל לא מציגה אותן

ביצועים:
M8S Pro -
מהיר מאוד וחזק, איכות צפייה ושמע, מריץ את כל האפליקציות שבדקנו בקלות ובמהירות, גוף המכשיר מחורץ ומאפשר לחומרה להתאוורר בצורה מירבית.
שיאומי Xiaomi Mi box- מהירות סבירה ומה שהפתיע אותנו זה שאפילו לא מגיע לביצועים של מכשירים עם נתונים זהים.

סיכום:
M8S Pro -
סטרימר מרשים, בהחלט עומד בציפיות ובהבטחות, מתאים לכלל המשתמשים שרוצים שימוש באפליקציות תוכן, צפייה, גלישה, משחקים, מיילים, פייסבוק ועוד הרבה יכולות, ללא ספק נותן נוקאאוט ושיאומי Xiaomi Mi box, שווה כל שקל, שאפו! 
שיאומי Xiaomi Mi box - סטרימר בסיסי, עם ביצועים סבירים והרבה מקום לשיפור, מתאים בעיקר לשימוש באפליקציות תוכן וצפייה (וגם את זה הוא עושה בצורה סבירה), עדיין לא הצלחנו להבין איך סטרימר עם ביצועים כאלה הגיע לכמות מכירות כאלה, מישהו אמר שיטת העדר??
 
 
תגיות: קודי 2018, קודי 17, קודי 18, קודי 19, סטרימר קודי, סטרימר 2019, קודי 2019, קודי חדש, התקנת קודי, קודי התקנה, התקנת סטרימר, צפייה ישירה, צפייה בקודי, עידן פלוס, הרחבות לקודי, הרחבות לסרטים, הרחבות לסדרות, הרחבות לערוצי ספורט, הרחבות לערוצי עידן פלוס, הרחבות כתוביות, סטרימר עידן פלוס, אבקסיס, סדרות טי וי, סדרות TV, sdarot tv, sdarottv, קודי קמיליון, קודי קאט, KODI CHAMELEON, KODI CAT, KODI 18, KODI 19, KODI 2019, KODI WIZARD, KODI ADD ON, KODI DOWNLOAD, סטרימר שיאומי, שיאומי, xiaomi mi box, mibox, mi box, שיומי, סטרימר שיומי סטרימר לנטפליקס, נטפליקס, Netflix, מנוי לנטפליקס, Netflix Box, Netflix user, נטפליקס חינם, התקנת נטפליקס, סדרות נטפליקס, סרטים נטפליקס, ערוצים נטפליקס, נטפליקס ילדים, נטפליקס ספורט, נטפליקס הרחבות.