חפש

טלוויזיה בחינם לכולם! (100% חוקי)

חפש

המדריך המלא לרכישת סטרימר 
 10 הסטרימרים המומלצים ביותר לשנת 2023

השבוע מפתחי קודי יצאו בהכרזה חדשה ומרעישה , שעל פניו לא נראית משמעותית , אבל מדובר על ניצחון מוחץ לקודי , ומי שיודע לקרא בין השורות מבין את הסמליות של ההרכרזה שהיא לא פחות ממהפך ואור ירוק לתוכנת קודי!
 
על מה אנחנו מדברים?
 
השבוע הוכרז באופן רשמי באתר קודי העולמי , שתוכנת קודי ניתנת להורדה באופן רשמי מחנות האפליקציות הרשמית של WINDOWS 10 של חברת מייקרוסופט.
 
על פניו מדובר בפרט פעוט , סה"כ הורדה מחנות האפליקציות , ממש ביג דיל... , אבל המשמעות הסימלית של הדבר הוא ניצחון לתוכנת קודי ומתן לגיטימציה רשמית להיותה של תוכנת קודי חוקית ולגיטימית!
 
להזכירכם , ב 21 לחודש יוני 2015 , חברת אזון הסירה את תוכנת קודי מחנות האפליקציות הרשמית שלה בטענה שהיא מעודדת פירטיות" 
קישור לפוסט הרשמי באתר קודי : https://kodi.tv/kodi-available-on-google-play-not-on-amazon/
 
מה שמפתיע במאמר מוסגר, שהסירו את קודי ואת שואו בוקס לא , ממש אירוני :)
 
הדברר גרר לא מאת מחאות מצד צוות הפיתוח של קודי , ואף השיקו חולצות מחאה בצבע אדום...
 
החשש היה שגם גוגל תסיר את קודי מחנות האפליקציות שלה , צעד שהיה מוריד את תוכנת קודי למחתרת , סטייל PIRATE BAY....
 
הזמן חלף, וקודי הכריזה שהיא בעצמה נלחמת בפירטיות ובמוכרי הסטרימרים שמגיעים " FULLY LOADED" , דהיינו סטרימרים לקודי עם תוכן שמפר זכויות יוצרים.
קישור לפוסט הרשמי:
 
הטיעונים הרשמיים של קודי היו , שאנשים שקונים סטרימרים לקודי , טועים לחשוב שקודי היא גם אחראית על פיתוח כל הרחבות התוכן ( שהן בעצם פרי פיתוח של גורמים צד שלישי), ונוצר מצב שאנשים שרכשו סטרימרים לקודי , וההרחבות שהתקינו להם על המכשיר לא עובדות, מפציצים את הפורום של קודי בשאלות וטענות שכלום לא עובד.
 
בפועל , האמת היא שכל נושא הפירטיות היה כחרב חדה על צוואה של קודי.
 
גם ההכרזה על המלחמה בפיראטיות יצרה לקודי אוייבים מבית דווקא , והם הצליחו לעצבן דווקא את מפתחי ההרחבות ומוכרי הסטרימרים שהם אלו שבעצם הביאו לה את התהילה , מחינתם הכרזה כזאת היא לא פחות מסכין בגב!
 
ההכרזה גם הובילה לניסיונות פריצה לאתר של קודי שהביא לנפילת האתר למספר שעות , וכן פיתוח תוכנות מתחרות כגון SPMC וכל מיני דברים כאלו....
 
הפיתרון - קודי 17 !
 
הפיתרון של המפתחים של קודי בסופו של דבר היה מאוד יצירתי ואנו נראה אותו בא לידי ביטוי בגרסה 17 של תוכנת קודי.
 
הפיתרון של קודי הוא בעצם  העברת האחריות על משתמש הקצה, כלומר , בקודי 17 , התקנת הרחבות צד שלישי אינה ברירת מחדל , ועל מנת להתקין הרחבות צד שלישי יש צורך לפתוח את האפשרות בהגדרות , בדומה לאפשרות התקנת אפליקציות צד שלישי באנדרואיד של גוגל כלומר קבצי APK , קודי אימצה את התקן הזה ובתוכנת קודי 17 תצטרכו לפתוח את האופציה הזאת , כאשר תעשו זאת , תעלה לכם הודעת אזהרה המזהירה מפני הפרות זכויות יוצרים , ותוכנות זדוניות למיניהן , לאחר שתאשרו זאת , תוכלו לשות מה שאתם רוצים ולהתקין על הקודי שלכם כל דבר ( לגבי בילדים וויזרדים למיניהם , ככל הנראה שאופציה זו תיחסם לשימוש), אך האחריות תהיה אך ורק של משתמש הקצה.
 
המהלך הזה של תוכנות קודי , איפשר גם את שילובה של תוכנת קודי באפליקציה מן המניין בחנות האפליקציות של מיקרוסופט ווינדוס 10!
 
כרגע ניתן להוריד את גרסת הבטא של קודי 17 מחנות האפליקציות של WINDOWS 10,
להורדת קודי 17 מחנות האפליקציות של WINDOWS 10:
 
ניתן גם להוריד גרסאות נוספות של קודי מכאן:

X92 - 3GB/32GB

X98 Pro

Minix U9

MINIX Z83-4

Gigabyte Brix

Intel Nuc

Minix A2

RII i18

RII i25

 
תגיות: קודי 2018, קודי 17, קודי 18, קודי 19, סטרימר קודי, סטרימר 2019, קודי 2019, קודי חדש, התקנת קודי, קודי התקנה, התקנת סטרימר, צפייה ישירה, צפייה בקודי, עידן פלוס, הרחבות לקודי, הרחבות לסרטים, הרחבות לסדרות, הרחבות לערוצי ספורט, הרחבות לערוצי עידן פלוס, הרחבות כתוביות, סטרימר עידן פלוס, אבקסיס, סדרות טי וי, סדרות TV, sdarot tv, sdarottv, קודי קמיליון, קודי קאט, KODI CHAMELEON, KODI CAT, KODI 18, KODI 19, KODI 2019, KODI WIZARD, KODI ADD ON, KODI DOWNLOAD, סטרימר שיאומי, שיאומי, xiaomi mi box, mibox, mi box, שיומי, סטרימר שיומי סטרימר לנטפליקס, נטפליקס, Netflix, מנוי לנטפליקס, Netflix Box, Netflix user, נטפליקס חינם, התקנת נטפליקס, סדרות נטפליקס, סרטים נטפליקס, ערוצים נטפליקס, נטפליקס ילדים, נטפליקס ספורט, נטפליקס הרחבות.