חפש

טלוויזיה בחינם לכולם! (100% חוקי)

חפש

המדריך המלא לרכישת סטרימר 
 10 הסטרימרים המומלצים ביותר לשנת 2023

Google Chromecast המכשיר שיאפשר לך לצפות בסרטים , תמונות , מסמכים ואפליקציות מהמחשב מהטאבלט או מהסמארטפון באיכות HD היישר על מסך הטלוויזיה שלך.הפוך כל טלוויזיה ל SMART TV. תמיכה מלאה בעברית! ללא כבלים.
ללא התקנה. ללא דמי מנוי.
אלפי סרטים וסדרות בצפיה ישירה!  מאות ערוצים בשידור חי!עשרות אפליקציות VOD - חינם!
       30 ימי ניסיון - החזר כספי מלא! נסו עכשיו!

במחיר הזול ביותר בארץ - 149 ש"ח בלבד!

מה אפשר לעשות עם ה CHROMECAST?

באמצעות ה (Chromecast) כרומקאסט תוכל לשכפל את מסך המחשב הטאבלט או הסמארטפון שלכם הישר למסך הטלוויזיה!
עשו את כל מה שאתם אוהבים לעשות על מסך ענק!
לצפות בתוכניות האהובות עליכם ולשחק במשחקים ולהעפעיל אפליקציות היישר על המסך בסלון - מ ד ה י ם!
 
 מקלט ה (Chromecast) כרומקאסט מכיל דפדפן אינטרנט מלא ופתוח , גלשו באתרי האינטרנט האהובים עליכם וצפו בהכל על המסך הגדול באיכות HD !
שכפול מסך מלא*
 
גלישה באינטרנט

קישורים ביקורות וסרטונים על CHROMECAST

עד גמר המלאי*

מה זה כרומקאסט?

כרומקאסט הוא נגן מדיה דיגיטלי אשר פותח ע"י חברת גוגל , הכרומקאסט (Chromecast) הינו בגודל 72 מ"מ , הוא בעל חיבור HDMI , ומנגן קבצי מוזיקה ווידאו באיכות FULL HD , ע"י סטרימינג ( הזרמת מדיה) על גבי רשת האינטרנט האלחוטית WIFI , הזרמת המדיה מופעלת באמצעות אפליקציות ייעודיות אשר תומכות בטכנולוגיית ה CAST , מכאן גם נשאב שמו של המכשיר הכרומקאסט (Chromecast).
 
שימוש נוסף של הכרומקאסט (Chromecast) והעוצמתי ביותר שלו , אשר הופך את הכרומקאסט (Chromecast) למוצר ייחודי ושימושי ומבדיל אותו מסטרימרים רגילים (מלבד גודלו הקומפקטי) , הוא האפשרות של הכרומקאסט (Chromecast) לבצע שכפול מסך מלא (MIRRORING) וכך בעצם להפוך כל מכשיר טלוויזיה ל SMART TV ואף למערכת קולנוע ביתית מושלמת , המאפשרת להריץ על גבי המסך הגדול , סרטונים , אפליקציות , משחקים וכו'..

הכרומקאסט (Chromecast) הושק בחודש יוני 2013 ועד כה נמכרו מעל 17 מיליון יחידות של הכרומקאסט (Chromecast) מסביב לעולם , הכרומקאסט (Chromecast) גם נחשב לסטרימר הנמכר ביותר לשנת 2014 בארה"ב!
 
הכרומקאסט (Chromecast) הוא כאמור הסטרימר הקטן בעולם , גודלו של הכרומקאסט (Chromecast) הינו 72 מ"מ בלבד,הכרומקאסט (Chromecast) מתחבר לכניסת ה HDMI של הטלוויזיה ובצידו השני ישנה כניסת MICRO USB , הכרומקאסט (Chromecast) מגיע עם כבל שבצד אחד ישנה יציאת MICRO USB ובצד השני יציאת USB המשמשת כמקור מתח , ניתן לחבר את הכרומקאסט (Chromecast) לכניסת ה USB בטלוויזיה , או להשתמש בשנאי ולחבר לשקע הקיר.

הכרומקאסט (Chromecast) מתחבר לרשת האינטרנט , באמצעות רשת ה WIFI הביתית  ומציעה 2 אפשרויות שימוש , הראשונה באמצעות אפליקציות התומכות בטכנולוגית ה CAST של גוגל כגון יוטיוב , המאפשרות הזרמת מדיה מכל מכשיר היישר לטלוויזיה בלחיצת כפתור , והשניה היא MIRRORING - שכפול מסך של הסמארטפון / טאבלט / מסך מחשב - היישר למסך הטלוויזיה.

כאשר הכרומקאסט (Chromecast) במצב המתנה הוא מציג על המסך תמונות שונות של המשתמש ע"פ בחירתו , תחזית מזג אויר ,
חדשות ועוד ... ומשמש כמעיין שומר מסך.
 
בעבר היה ניתן לחבר את הכרומקאסט (Chromecast) רק ע"י מכשיר הגולש באותה רשת אלחוטית , בדצמבר 2014 , התווספה אופציה להתחבר למכשיר הכרומקאסט (Chromecast) באמצעות קוד בעל 4 ספרות באמצעות שימוש במכשיר הכרומקאסט (Chromecast) במצב "אורח".

החומרה של הכרומקאסט (Chromecast) מורכבת מערכת שבבים של  Marvell 88DE3005 (Armada 1500-minisystem on a chip , כרטיס רשת מדגם  AzureWave NH–387 Wi-Fi התומך בפרוטוקול 802.11b/g/n (2.4 GHz) , יש לו זיכרון  512 MB of MicronDDR3L RAM ושטח אחסון בגודל של 2 GB הואו תומך באיכות שידור FULL HD 1080P.
 
הביקורות לא מפסיקות לשבח ולהלל את הכרומקאסט (Chromecast) , והגדולה שלו היא בכך שהשימוש שלו הוא כל כך פשוט ויחד עם זאת גאוני , כל מה שהכרומקאסט (Chromecast) עושה זה סרימינג למסך הטלוויזיה , ושכפול מסך מהסמארטפון / טאבלט / PC , שילוב של אופציה זאת עם שלל התכנים שקיימים היום חופשי ברשת כגון שימוש בתוכנות כגון KODI , גורמות למכשיר  הכרומקאסט (Chromecast) להיות המכשיר מספר 1 בחישוב עלות מול תועלת , שכן במחיר של כ 199 ש"ח ניתן לצפות בתוכן ללא גבולות היישר כל מכשיר סמארטפון / טאבלט / PC באמצעות הכרומקאסט (Chromecast)  היישר למסך הטלוויזיה באיכות FULL HD מדהימה!

לאחרונה הושק מוצר מתחרה למכשיר הכרומקאסט (Chromcast) ע"י חברת © Actions Microelectronics Co.
המכשיר המתחרה נקרא בשם EZcast  (איזיקאסט) , המכשיר מגיע עם חומרה די דומה לזו של ה הכרומקאסט (Chromcast) , וע"פ הביקורות האחרונות מכשיר האיזיקאסט אפילו גובר על הכרומקאסט (Chromcast) , וזאת בשל אפליקציה ייעודית חוצת פלטפורמות המציעה ממשק יותר ידידותי ובעל אפשרויות מרובות יותר מהכרומקאסט (Chromcast)  , כמו כן , אופציית שכפול המסך יותר יציבה מאשר במכשיר הכרומקאסט (Chromcast) .
האיזיקאסט מגיע גם עם אנטנטת WIFI משופרת חזקה ועוצמתית אשר מספקת ביצועים וקליטה יותר טובה מאשר במכשיר הכרומקאסט (Chromcast) .
 
לאחרונה הושקו 3 דגמים חדשים ל EZCAST :
דגם 5G - תומך ברשת אלחוטית דור 5G , עלות המכשיר יותר יקרה , וכרגע לא שימושית בארץ.
דגם PRO - מאפשר הקרנה מכמה מכשירים בו זמנית על מסך מפוצל ת עלות המכשיר יקרה מאוד ולא ממש שימושית לרוב הקונים.
דגם LAN - מאפשר חיבור קווי ויציב יותר.

 
 
 

שאלות ותשובות על הכרומקאסט - Chromecast

 
1. איך מבצעים עידכון תוכנה לכרומקסט - Chromecast ?
 
עדכון התוכנה למכשיר הכרומקסט - Chromecast מתבצע באופן אוטומטי , בדרך כלל מרגע יציאת עדכון למערכת ההפעלה של מכשיר ה כרומקסט - Chromecast  או לאפליקציה , ברגע שהמכשיר מחובר תוך שבועיים מרגע שחרור העידכון כל המכשירים אמורים להתעדכן כל עוד מכשיר הכרומקסט - Chromecast  מחובר ופועל , לחילופין , במידה וקיים עידכון מערכת שטרם הגיע למכשיר הכרומקסט - Chromecast  , ניתן לבצע עדכון למכשיר הכרומקסט - Chromecast שלך דרך הגדרות האפליקציה , כמובן , שאת האפליקציה למכשיר הכרומקסט - Chromecast  ניתן לעדכן דרך חנויות האפליקציות השונות.
 
 
2. האם ניתן להעביר את מכשיר הכרומקאסט - Chromecast  מטלוויזיה אחת לשניה?
 
מילות המפתח שעמדו לנגד עיניהם של מפתחי הכרומקסט - Chromecast  היא "נוחות" וניידות" , מכשיר הכרומקאסט - Chromecast תוכנן בצורה כזאת שניתן יהיה בקלות להעביר אותו מטלוויזיה אחת לשניה ולהפעיל אותו ללא צורך לבצע הגדרה מחדש , כל עוד מכשיר הכרומקסט - Chromecast  עובד על אותה רשת ניתן בקלות להעביר את מכשיר הכרומקסט - Chromecast מטלוויזיה לטלוויזיה בכל חדרי הבית ולהנות ממכשיר הכרומקסט - Chromecast ללא התעסקות מיותרת , חבר והפעל!
 
במידה ומעבירים את מכשיר הכרומקסט - Chromecast  מבית לבית , גם אז השימוש הוא פשוט , ויש צורך רק להגדיר את סיסמאת ה WIFI (רשת אלחוטית) .
 
3. יש לי כמה טלוויזיות בבית , בחדרים שונים , כמה מכשירי כרומקאסט - Chromecast אני צריך?
 
מכשיר הכרומקסט - Chromecast תוכנן בצורה כזאת שניתן יהיה להעביר אותו מחדר לחדר בבית , ללא שום בעיה , ע"י חיבור פשוט לחשמל (או לכניסת ה USB בטלוויזיה) ולכניסת הHDMI , ולהתחיל לשדר באמצעות מכשיר הכרומקסט - Chromecast .
כך שברמת העיקרון ניתן להשתמש במכשיר כרומקסט - Chromecast אחד , ולהעביר מחדר לחדר בעת הצורך ופשוט לחבר לטלוויזיה באמצעותה אנו רוצים להשתמש בכרומקסט - Chromecast .
כרומקסט - Chromecast  - פשוט. קל. חסכוני.

4. אני נוסע לטייל , האם אוכל לקחת את מכשיר הכרומקסט - Chromecast שלי ולהשתמש בו?
 
וודאי. מכשיר ההכרומקאסט - Chromecast נבנה על מנת לתת לך מקסימום נוחות וניידות , כך שתוכל לקחת את מכשיר ההכרומקסט - Chromecast שלך , איתך לכל מקום ולהשתמש בו , כל מה שתצטרך הוא רשת WIFI מתאימה , הגדר את הרשת האלחוטית במכשיר ההכרומקאסט - Chromecast שלך וצא לדרך... בהצלחה!

5. איך משנים את הגדרות הרשת האלחוטית WIFI של מכשיר הכרומקסט - Chromecast ?
 
כדי לשנות את רשת WiFi אליה מחובר מכשיר ההכרומקסט - Chromecast שלך, פשוט יש לפתוח את האפליקציה Chromecast בטלפון, טאבלט או המחשב שלך ובחר את ה- Chromecast מהרשימה. מדף הגדרות הChromecast, בחר בשם רשת WiFi הנוכחי שלך ובחר רשת חדשה מהרשימה הנפתחת, הכנס את הסיסמא עבור הרשת והתחל לעבוד עם מכשיר ההכרומקסט - Chromecast שלך.
 
6. מה זה הכרומקסט - Chromecast?
 
הכרומקסט - Chromecast הוא מכשיר בגודל של 72 מ"מ , דומה בגודלו לדיסק או קיי קטן , הכרומקסט - Chromecast מתחבר לכניסה הHDMI בטלוויזיה , ומתחבר לחשמל ע"י כניסת USB (שקע קיר או USC בטלוויזיה) , הכרומקסט - Chromecast משמש כסטרימטר , והוא בעצם הסטרימר הקטן והחכם בעולם , כמו כן הוא מאפשר שכפול מסך של מכשיר הסמארטפון / טאבלט או PC למסך הטלוויזיה.
 
7. מה צריך בכדי להפעיל את הכרומקסט - Chromecast?
 
כמעט כלום! כל מה שצריך זה את מכשיר הכרומקסט - Chromecast , טלווזיה עם כניסת HDMI , וחיבור לרשת אינטרנט אלחוטית WIFI.
חבר את מכשיר ההכרומקאסט - Chromecast לטלוויזיה (ולחשמל) , הגדר את הסיסמא לרשת האלחוטית והתחל לעבוד! 
 
8. איך הכרומקסט - Chromecast עובד?
 
הכרומקסט - Chromecast הינו סטרימר ומשמש בעצם כטרנסמיטור המשדר תכנים על גבי הרשת האלחוטית באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ,  הכרומקסט - Chromecast מאפשר לשדר תכנים מכל מכשיר כגון סמארטפון / טאבלט או PC בצורה אלחוטית למסך הטלוויזיה באיכות FULL HD 1080P ובאיכות סאוד דולבי דיגיטל! ואפילו לבצע שכפול מסך מלא כמעט מכל מכשיר למסך הטלוויזיה.
 
9. למה אני צריך בכלל כרומקסט - Chromecast?
 
אם אתה אוהב להינות מצפיה ישירה של תכנים כגון יוטיוב או לצפות בקטעי וידאו דרך אפליקציות לסמארטפון כגון מאקו TV או רשת, ולראות סרטים וסדרות דרך צפייה ישירה באינטרנט , או יותר מכך להשתמש בתוכנות קשל קולנוע ביתי כגון KODI , ונמאס לך לצפות במסך 4" או 14" ולהוציא את העיניים , מהיום תוכל לצפות בכל התכנים שאתה אוהב באיכות FULL HD על המסך הגדול, כמו כן , תוכל להשתמש בכל האפליקציות שלך , פייסבוק , טוויטר וכו' על מסך הטלוויזיה הגדול ואפילו לשחק בכל המשחקים שיש לך בטאבלט או אפילו FIFA 2015 מהמחשב , ישר על מסך הטלוויזיה , הכרומקסט - Chromecast הופך כל טלוויזיה לא לחכמה , אלא לגאונית!
 
10. למה אני לא צריך כרומקסט - Chromecast?
 
אם אתה אוהב לשלם אלפי שקלים בשנה לחברות הכבלים , אין לך מושג מה זה צפייה ישירה ואין לך בכלל סמארטפון או אפליקציות , או לחילופין יש לך מחשב ששוקל טונה וחצי ותופס חצי סלון המשמש אותך לגלישה באינטרנט וצפייה בתכנים , אז כנראה שהכרומקסט - Chromecast זה לא המכשיר בשבילך .... אולי עדיף לך לרכוש טאמגוצ'י , להאזין לדיסק של אייל ברקן ולחזור לשנות ה 90' ולהוריד סרטים באימיול או בקאזה :)
( אך איזה תקופה יפה - תוכל לשמוע גם שיר שיזכיר לך את התקופה הזו - https://www.youtube.com/watch?v=3PJmE-ucx_o  - " גם זה יעבור " של טונה)
 
11. איך מתקינים את הכרומקסט - Chromecast?
 
חבר את הכרומקסט - Chromecast לטלוויזיה ולחשמל , הצטייד במכשיר כגון : סמארטפון / טאבלט / PC , ברגע שתגדיר את הרשת האלחוטית שלך , תוכל להתחיל להשתמש במכשיר הכרומקסט - Chromecast שלך ולהנות מתכנים בצפייה ישירה , גלישה באינטרנט , אפליקציות ומשחקים , ישר על מסך הטלוויזיה הגדול שלך באיכות FULL HD!
 
12. מה אוכל לעשות עם ההכרומקסט - Chromecast?
 
מה לא? הכרומקסט - Chromecast יהפוך לחבר הכי טוב שלך ויספק את כל צרכי הבידור שלך , הכרומקסט - Chromecast משמש כמערכת קולנוע ביתית בגול של דיסק און קיי, עם הכרומקסט - Chromecast תוכל לצפות בתכני צפייה ישירה , כגון סרטוני יוטיוב , סרטים וסדרות מרחבי הרשת , שימוש בתוכנת KODI המדהימה ושידורה לטלוויזיה הגדולה , אפליקציות , גלישה באינטרנט , משחקים , הכל עובר מהמסך הקטן מכל סמארטפון/טאבלט/PC למסך הגדול באיכות HD!
 
13. כמה עולה הכרומקאסט - Chromecast?
הכרומקסט - Chromecast עולה 35$ באתר הרשמי של Google Chromecast + דמי משלוח ומיסים , המחיר מגיע ל כ 50$ בערך , לציין שאין משלוח מהאתר הרשמי של גוגל כרומקאסט לישראל!
כרגע אין ייבוא רשמי של הכרומקסט - Chromecast לישראל ,  המחיר של הכרומקסט - Chromecast בארץ נעה בסביבות 200 - 300 ש"ח!
 
חברת EZ-TV מביאה לכם את מכשיר ההכרומקסט - Chromecast במחיר הזול בארץ ולזמן מוגבל בלבד!
 
הכרומקסט - Chromecast במחיר של 149 ש"ח בלבד , לזמן מוגבל!

14. האם יש אלטרנטיבות לכרומקסט - Chromecast?
 
כן. 
חברת EZ-TV משווקת 2 מוצרים נוספים המתחרים במכשיר ההכרומקסט - Chromecast בקטגוריה הזו של הסטרימרים , והכל תלוי בתקציב שלכם.
 
EZCAST - מכשיר של חברה מתחרה בשם © Actions Microelectronics Co., Ltd ,
רהמוצר כמעט זהה למפרט של הכרומקסט - Chromecast , האיזיקאסט עולה בביצועיו על הכרומקסט - Chromecast במספר פרמטרים , מכיל פונקציות רבות יותר , אפליקציה יציבה  ומתקדמת יותר , כמו כן , אופציית שכפול המסך יציבה הרבה יותר במכשיר ה EZCAST.
 
KBOX - ה KBOX הוא מכשיר בכמה רמות מעל ה כרומקסט - Chromecast ו האיזיקאסט (EZCAST) , המכשיר נקרא KBOX - והוא בעצם קיצור של KODI BOX - נגן KODI , קודי היא תוכנה המאפשרת צפייה במאות ערוצים בשידור חי כולל עידן + , סרטים , סדרות , תוכניות ילדים והכל מובנה במכשיר ומאפשר צפייה ישירה בלחיצת כפתור באיכות FULL HD 1080P , מכשיר מדהים המאפשר צפייה בתכנים ללא גבולות , כמו כן מדובר במכשיר עוצמתי הכולל מעבד 4 ליבות , מעבד גרפי 2 ליבות , 1GB זיכרון ונפח איחסון של 8GB עם אפשרות לשידרוג.
 
לאתר הרישמי של המוצר : http://www.kboxtv.co/
 
 
צפיה ישירה
באמצעות ה (Chromecast) כרומקאסט תוכלו לצפות באופן ישיר בסרטוני וידאו באיכות HD מאתרים כגון YouTube,Vimeo,Dailimotion reddit ועוד...
המערכת מאפשרת ממשק ישיר המזרים את הסרטונים ישר למסך הגדול!
 
תגיות: קודי 2018, קודי 17, קודי 18, קודי 19, סטרימר קודי, סטרימר 2019, קודי 2019, קודי חדש, התקנת קודי, קודי התקנה, התקנת סטרימר, צפייה ישירה, צפייה בקודי, עידן פלוס, הרחבות לקודי, הרחבות לסרטים, הרחבות לסדרות, הרחבות לערוצי ספורט, הרחבות לערוצי עידן פלוס, הרחבות כתוביות, סטרימר עידן פלוס, אבקסיס, סדרות טי וי, סדרות TV, sdarot tv, sdarottv, קודי קמיליון, קודי קאט, KODI CHAMELEON, KODI CAT, KODI 18, KODI 19, KODI 2019, KODI WIZARD, KODI ADD ON, KODI DOWNLOAD, סטרימר שיאומי, שיאומי, xiaomi mi box, mibox, mi box, שיומי, סטרימר שיומי סטרימר לנטפליקס, נטפליקס, Netflix, מנוי לנטפליקס, Netflix Box, Netflix user, נטפליקס חינם, התקנת נטפליקס, סדרות נטפליקס, סרטים נטפליקס, ערוצים נטפליקס, נטפליקס ילדים, נטפליקס ספורט, נטפליקס הרחבות.