חפש

טלוויזיה בחינם לכולם! (100% חוקי)

חפש

המדריך המלא לרכישת סטרימר 
 10 הסטרימרים המומלצים ביותר לשנת 2023

חברתנו וצוות האתר שלנו תומכים בזכויות יוצרים ומצטרפים ביד קשה למלחמה בהפרת זכויות יוצרים בכל צורה שהיא!
 
חברתנו וצוות האתר שלנו אינם קשורים בשום צורה ישירה או עקיפה לקרן XBMC האחראית על פיתוח תוכנת
™KODI ו/או לשום גורם צד שלישי לרבות אתרי אינטרנט , קבוצות פייסבוק או מפתחי הרחבות צד שלישי הקשורים להרחבות לתוכנת KODI™ .
 
חברתנו וצוות האתר שלנו עוסקים במכירת סטרימרים ונגני מדיה המופעלים באמצעות מערכות הפעלה שונות כגון : אנדרואיד, חלונות ולינוקס (המכונה גם אופנאלק) , על חלק מהנגנים מותקנת גם תוכנת KODI™ , הכוללת מספר הגדרות בסיסיות המותאמות לקהל היעד הישראלי כגון :
הגדרות שפה , פונטים , מעטפת ועוד....
 
חברתנו וצוות האתר שלנו אינם אחראים בשום צורה שהיא ישירה או עקיפה על שום הרחבה או מאגר הרחבות כזה או אחר וכל התקנה של הרחבת תוכן מכל סוג שהוא או שימוש במכשיר הנמכר על ידינו או בתוכנה המותקנת עליו לצורך שימוש בלתי חוקי לרבות הפרת זכויות יוצרים הינה על אחריות המשתמש בלבד.
 
המכשירים נמכרים ללקוח כאשר הם במצב התואם את  חוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007*.
קרי, התקנת התוכנה KODI™ , עם הגדרות בשפה העברית וללא הרחבות תוכן מותקנות על המכשיר.
השימוש בתוכנת KODI™ הוא לצורך ניגון קבצי מדיה חוקים בלבד ולצורך שימוש הוגן וחוקי בלבד.
כל שימוש אחר שיבוצע באמצעות התוכנה על ידי משתמש הקצה היא על אחריותו הבלעדית.
 
תוכנת ה KODI™ משמשת כנגן מדיה לצורך ניגון קבצי מדיה בדומה לתוכנות כגון WINDOWS MEDIA PLAYER ,WINAMP והשימוש בתוכנה הוא לצורך זה בלבד.
צוות מפתחי תוכנת ה KODI™ עצמה אינם מפתחים הרחבות תוכן ואינם קשורים בשום צורה לשום הרחבות תוכן צד שלישי.
יחד עם זאת , היות ותוכנת KODI ™ מאפשרת גישה להרחבות תוכן צד שלישי , אין אפשרות לבצע בקרה שוטפת על כל הרחבת תוכן באופן פרטני ולקבוע האם היא מפרה זכויות יוצרים.
ישנן הרחבות תוכן חוקיות המאפשרות לנגן קבצי מדיה חוקיים בעלי זכות שימוש חופשית כגון : סרטוני יוטיוב , וימאו, וכו'.
יחד עם זאת , ישנן הרחבות המפרות זכויות יוצרים באופן בוטה וחסר אחריות.
האחריות הבלעדית על השימוש בהרחבות KODI ™ אלו , היא על המשתמש בלבד!
 
לאור העובדה שכמות ההרחבות הקיימות היא עצומה ( מעל 4,000 הרחבות ומאגרי תוכן) , אין אפשרות לבצע ביקורת על מנת לקבוע אילו מהן מפרות זכויות יוצרים.
יחד עם זאת , צוות האתר שלנו מבצע בקרה פנימית על תוכן האתר שלנו על מנת לנטר תכנים העלולים לגרום בצורה ישירה או עקיפה להפרת זכויות יוצרים, במידה ונתקלתם במקרה המהווה הפרת זכויות יוצרים , או תוכן המפר זכויות יוצרים , יש לעדכן את צוות האתר באופן מיידי , באמצעות טופס יצירת קשר המופיע במקום בולט בתפריט האתר שלנו, אנו נסיר באופן מידי כל תוכן שידווח עליו כמפר זכויות יוצרים.
 
למידע נוסף
 ניתן להכנס לאתר הרשמי של תוכנת KODI™ או לקרא את המדריך שלנו על חוקיות התוכנה KODI™

הצהרה משפטית לשימוש באתר ורכישת מוצרים הכוללים את תוכנת KODI™

 
תגיות: קודי 2018, קודי 17, קודי 18, קודי 19, סטרימר קודי, סטרימר 2019, קודי 2019, קודי חדש, התקנת קודי, קודי התקנה, התקנת סטרימר, צפייה ישירה, צפייה בקודי, עידן פלוס, הרחבות לקודי, הרחבות לסרטים, הרחבות לסדרות, הרחבות לערוצי ספורט, הרחבות לערוצי עידן פלוס, הרחבות כתוביות, סטרימר עידן פלוס, אבקסיס, סדרות טי וי, סדרות TV, sdarot tv, sdarottv, קודי קמיליון, קודי קאט, KODI CHAMELEON, KODI CAT, KODI 18, KODI 19, KODI 2019, KODI WIZARD, KODI ADD ON, KODI DOWNLOAD, סטרימר שיאומי, שיאומי, xiaomi mi box, mibox, mi box, שיומי, סטרימר שיומי סטרימר לנטפליקס, נטפליקס, Netflix, מנוי לנטפליקס, Netflix Box, Netflix user, נטפליקס חינם, התקנת נטפליקס, סדרות נטפליקס, סרטים נטפליקס, ערוצים נטפליקס, נטפליקס ילדים, נטפליקס ספורט, נטפליקס הרחבות.