חפש

טלוויזיה בחינם לכולם! (100% חוקי)

חפש

המדריך המלא לרכישת סטרימר 
 10 הסטרימרים המומלצים ביותר לשנת 2023

REMIX OS
 
כמה פעמים חלמתם להריץ על המחשב שלכם אנדרואיד ולהתקין את כל האפליקציות שיש לכם בטלפון או בטאבלט כך שתוכלו להשתמש בהם על המסך הגדול?
חנות האפליקציות של גוגל מכילה היום מעל 2 מיליון אפליקציות ומשחקים מכל הסוגים והמינים , ואם עד היום השימוש בהם היה מוגבל למכשירי מסך מגע כגון סמארטפונים וטאבלאים , אז מהיום הגבולות בין PC ומובייל הולכות להיעלם!
הכירו את מערכת ההפעלה REMIX OS (רמיקס) , החזון של מערכת ההפעלה REMIX OS (רמיקס), הוא להיות העתיד של אנדרואיד ל PC , והאמת שהיא עושה את זה ממש ממש טוב , ויותר מזה - היא חינם לגמרי וע"פ תכנון המפתחים - תשאר כך לעולם!
בא נאמר את האמת , די נמאס לנו להיות לקוחות שבויים של מייקרוסופט ולשלם מאות שקלים עבור מערכת הפעלה, העולם כבר מזמן שינה את הרגלי הצריכה שלו , וגם בתחום מערכות ההפעלה למחשבים הביתיים שלנו צריכה להתרחש מהפיכה על מנת שנוכל לקבל יותר ולשלם פחות.
אז חברת JIDE היא הרובין הוד התורן , והחזון שלהם הוא לייצר מערכת הפעלה שתיתן מענה לכל צרכי המשתמשים והכי חשוב שתהיה חינם!
כמו שאנדרואיד היא חינם וההכנסות הם ניגזרת של האפליקציות שנבנות עבורה , כך צריך להיות גם מצד מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, כולם ציפו שזה יקרה בעת השקת WINDOWS 10 , אבל זה לא קרה!
אז נחזור רגע לחברת JIDE ולמערכת ההפעלה REMIX OS (רמיקס), REMIX OS (רמיקס) מבוססת על גרסת אנדרואיד 6.0 אבל היא לא בדיוק אנדרואיד , היא מעין בן כלאיים בין WINDOWS לבין ANDROID , ואם אתם שואלים אותי REMIX OS (רמיקס) היא ללא ספק הדבר הבא בתחום המחשבים ומערכות ההפעלה , REMIX OS (רמיקס) היא לא בדיוק WINDOWS ולא בדיוק ANDROID , יש בה קצת מכל דבר , REMIX OS (רמיקס) משלבת בין עולם המובייל לבין עולם ה PC בין מערכת חלונות לאנדרואיד.
בפוסט הבא שלנו נערוך סקירה למערכת ההפעלה ולסיום נענה על מגוון שאלות בנושא REMIX OS (רמיקס) :
דבר ראשון נציין שמערכת REMIX OS (רמיקס) היא מאוד אינטואטיבית , וגם מי שרואה את מערכת REMIX OS (רמיקס) בפעם הראשונה ירגיש בבית , מסך הבית והממשק הבסיסי של REMIX OS (רמיקס) , ומורכב משילוב של מסך הבית ב WINDOWS הכולל כפתור התחל כפי שאנו רגילים מ WINDOWS , וכפתורי חזרה אחורה ובית כמו שאנחנו מכירים מאנדרואיד.
דבר אחד ברור , REMIX OS (רמיקס) היא הדור הבא של מערכת האנדרואיד, שהחלה את דרכה כמערכת הפעלה לטלפונים חכמים , עשתה את דרכה לטאבלטים , והדור הבא הוא ללא ספק REMIX OS (רמיקס) , מעיין מערכת הפעלה אנדרואיד היברידית שמותאמת גם למסך מגע וגם לשימוש ב PC רגיל , 
אז מה אפשר לעשות עם מערכת REMIX OS (רמיקס) ?
כפי שכבר ציינו מערכת REMIX OS (רמיקס)  מגיעה עם חנות גוגל פליי מותקנת , מה שנשאר לכם לעשות זה רק להכניס את חשבון הג'ימייל שלכם ותוך דקות תוכלו למלא את מערכת הREMIX OS (רמיקס)   שלכם במגוון אפליקציות ומשחקים מתוך מבחר של מעל 2 מיליון אפליקציות בחנות האפליקציות של גוגל.
 
באמצעות מערכת REMIX OS (רמיקס)  תוכלו לעשות את כל הדברים שאתם אוהבים:
 
משחקים עם REMIX OS (רמיקס)  - ניתן להוריד עשרות אלפי משחקים לREMIX OS (רמיקס)  מחנות האפליקציות של גוגל ולשחק באמצעות המקלדת והעכבר או לחבר בקר משחקים ( למשחקים תומכים).
מהיום תוכלו לשחק במשחקי האנדרואיד האהובים עליכם על מסך מלא בREMIX OS (רמיקס) ואני מאמין שבהמשך הדרך המשחקים רק ילכו ויהיו יותר מרהיבים ומותאמים למשחק גם במחשב רגיל ללא מסך מגע. 
תמונות ווידאו עם REMIX OS (רמיקס)  - באמצעות REMIX OS (רמיקס) תוכלו לבצע עריכת תמונות ועריכת ווידאו באמצעות אפליקציות מחנות הגוגל פליי. בסיום גם תוכלו לשתף אותם בקלות בכל הרשתות החברתיות שלכם !
תחשבו כל העולם שלכם מהסמארטפון על המסך הגדול באמצעות REMIX OS (רמיקס) .
עבודה משרדית עם REMIX OS (רמיקס) - באמצעות REMIX OS (רמיקס)  תוכלו לבצע עבודה משרדית כגון עריכת קבצי אקסל ווורד באמצעות אפליקציות ייעודיות מחנות האפליקציות!
למידה עם REMIX OS (רמיקס)  - ישנן אלפי אפליקציות לימוד והדרכות בחנות האפליקציות כך שתוכלו להוריד אותן למערכת ה REMIX OS (רמיקס)  וללמוד את הנושאים המעניינים אתכם.
קניות עם REMIX OS (רמיקס) - לכל אתרי הקניות שלכם יש גם אפליקציות שהן לרוב הרבה יותר פונקציונאליות ושימושיות מהאתר הרגיל שלהן , כמו אפליקציית ALIEXPRESS שם גם המחירים זולים יותר , באמצעות REMIX OS (רמיקס)  תוכלו לבצע הזמנות וקניות אונליין דרך אפליקציות הקניות שלכן על המסך הגדול!
בידור ו קודי עם REMIX OS (רמיקס)  - באמצעות מערכת REMIX OS (רמיקס)  תוכלו להינות מכל ערוצי הבידור האהובים עליכם , יוטיוב, קודי , וימאו - את הכל תמצאו במערכת REMIX OS (רמיקס) !
רשתות חברתיות עם REMIX OS (רמיקס) - הדבר האמיתי - אינסטגרם, פייסבוק , וואטסאפ - כל הרשתות החברתיות בממשק המוכר לכם מהסמארטפון אצלכם במסך הגדול באמצעות REMIX OS (רמיקס) .
 
מהם הפיצ'רים העיקריים במערכת REMIX OS (רמיקס) ?
 
1. מולטיטאסקינג ועבודה בכמה חלונות במקביל - באמצעות REMIX OS (רמיקס)  תוכלו להפעיל כמה אפליקציות שתרצו במקביל ולפתוח אותן בחלונות נפרדים , ממש כמו במערכת ההפעלה של WINDOWS, תוכלו צפות בסרט בקודי ב REMIX OS (רמיקס) ולשוחח בוואטסאפ תוך כדי.
ניתן להפעיל כל אפליקציה במסך גדול , קטן ( מצב סמארטפון) או מסך מלא 
2. שורת משימות - באמצעות REMIX OS (רמיקס)  ההחלפה בין המשימות והפעלה של אפליקציות היא פשוטה מאי פעם והכל נעשה בלחיצת כפתור דרך שורת המשימות הייעילה המכילה שלל קיצורי דרך שימושיים.
 
3.אופטימיזציה למקלדת ועכבר - מערכת REMIX OS (רמיקס)  מותאמת בצורה מלאה לשימוש עם מקלדת ועכבר ואפשר לעשות באמצעות REMIX OS (רמיקס)  כל מה שאתם רגילים לעשות ב WINDOWS , ההפעלה היא קלה פשוטה ואינטואטיבית.
4. ניהול קבצים - תשכחו ממערכת ניהול הקבצים המתישה שאתם רגילים אליה באנדרואיד , בREMIX OS (רמיקס)  יש מערכת חדשנית ופשוטה לניהות קבצים בצורה פשוטה וקלה.
5. צילום מסך - באצעות REMIX OS (רמיקס)  ניתן לצלם חלקים שונים מהמסך בצורה פשוטה
6. עידכונים שוטפים - מערכת REMIX OS (רמיקס)  מתעדכנת באופן שוטף כך שתמיד תהיו מעודכנים!
7. הפיצ'ר הכי חשוב - REMIX OS (רמיקס) חינם!
 
 
 
לסיום הסקירה שלנו ננסה לענות על מגוון שאלות על REMIX OS (רמיקס) :
מה זה REMIX OS (רמיקס)?
איך משתמשים ב REMIX OS (רמיקס)?
מה דרישות המערכת להפעלת REMIX OS (רמיקס)?
איך מתקינים REMIX OS (רמיקס)?
איזה מכשירים תומכים ב REMIX OS (רמיקס)?
האם אפשר להפעיל על המחשב גם WINDOWS וגם REMIX OS (רמיקס)?
האם אפשר להתקין REMIX OS (רמיקס) על DISK ON KEY?
האם מערכת REMIX OS (רמיקס) תומכת ב 32BIT או ב 64 BIT?
האם אפשר להתקין קודי על REMIX OS (רמיקס)?
האם יש גישה ממערכת REMIX OS (רמיקס) לכל האפליקציות של אנדרואיד?
האם יש גישה לגוגל PLAY STORE c REMIX OS (רמיקס)?
האם חנות האפליקציות מובנת כבר ב REMIX OS (רמיקס) או שיש צורך לבצע התקנה נוספת?
איך משתמשים במערכת REMIX OS (רמיקס)?
האם ניתן להשתמש בREMIX OS (רמיקס) עם מקלדת ועכבר רגילים?
האם ניתן להריץ תוכנות כבדות על ה REMIX OS (רמיקס)?
איך הביצועים של מערכת REMIX OS (רמיקס)?
האם מערכת REMIX OS (רמיקס) יכולה להחליף את WINDOWS?
האם בעתיד כולנו נעבור להשתמש במערכת REMIX OS (רמיקס)?
האם ישנם כבר מכשירים שמגיעים עם מערכת REMIX OS (רמיקס) מותקנת עליהם?
האם אפשר להפעיל על מערכת REMIX OS (רמיקס) אפליקציות מוכרות כגון יוטיוב ופייסבוק?
האם מערכת REMIX OS (רמיקס) עולה כסף?
האם יש תמיכה במערכת REMIX OS (רמיקס)?
האם ישנם עידכונים שוטפים ל REMIX OS (רמיקס)?
מה עדיף REMIX OS (רמיקס) או WINDOWS או ANDROID?
האם ניתן להתקין על PC רק REMIX OS (רמיקס) או שיש צורך גם ב WINDOWS ?
האם השימוש ב REMIX OS (רמיקס)  נח על PC כמו על שימוש בטאבלט או סמארטפון?
האם ניתן לשחק במשחקים על מערכת REMIX OS (רמיקס) ?
האם נוח לשחק במשחקים במערכת REMIX OS (רמיקס) ?
כמה עולה REMIX OS (רמיקס)?
 
 
תגיות: קודי 2018, קודי 17, קודי 18, קודי 19, סטרימר קודי, סטרימר 2019, קודי 2019, קודי חדש, התקנת קודי, קודי התקנה, התקנת סטרימר, צפייה ישירה, צפייה בקודי, עידן פלוס, הרחבות לקודי, הרחבות לסרטים, הרחבות לסדרות, הרחבות לערוצי ספורט, הרחבות לערוצי עידן פלוס, הרחבות כתוביות, סטרימר עידן פלוס, אבקסיס, סדרות טי וי, סדרות TV, sdarot tv, sdarottv, קודי קמיליון, קודי קאט, KODI CHAMELEON, KODI CAT, KODI 18, KODI 19, KODI 2019, KODI WIZARD, KODI ADD ON, KODI DOWNLOAD, סטרימר שיאומי, שיאומי, xiaomi mi box, mibox, mi box, שיומי, סטרימר שיומי סטרימר לנטפליקס, נטפליקס, Netflix, מנוי לנטפליקס, Netflix Box, Netflix user, נטפליקס חינם, התקנת נטפליקס, סדרות נטפליקס, סרטים נטפליקס, ערוצים נטפליקס, נטפליקס ילדים, נטפליקס ספורט, נטפליקס הרחבות.